Jeśli jesteś praworęczny - twoje przeznaczenie jest zapisane po lewej stronie. Jeśli leworęczny - odpowiednio, po prawej.

Cztery znaki zodiaku, które działają innym na nerwy

Przeciwna ręka, „pracownik”, ma wpływ czynników zewnętrznych, linie można po prostu wymazać, jeśli praca jest fizyczna i odwrotnie, być bardziej wyraźna, jeśli jesteś osobą kreatywną. A oto kolejny niuans. Możliwe jest nie tylko porównanie i rozważenie obu dłoni, ale także poprawnie, aby uzyskać pełny obraz.

Jeśli chodzi o linię małżeństwa, to też nie można oceniać po prostu, jak niektórzy uważają: ile linii - tyle razy się ożenić. Może istnieć wiele małżeństw, a także związki, które nie są rejestrowane. Tę małą i niepozorną linię najlepiej widać, gdy ściskasz dłoń.

Gdzie jest linia małżeństwa?

Popularne wiadomości teraz

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Linia małżeństwa znajduje się między początkiem małego palca a linią serca. Wygląda jak małe poziome linie. Należy brać pod uwagę tylko te, które mocno wyróżniają się na dłoni lub mają wystarczającą długość. Krótkie linie wskazują związki, które nie doprowadzą do małżeństwa.

Zgodnie z pozycją linii małżeństwa można określić wiek, w którym ożenisz się, wyjdziesz za mąż. Podziel przestrzeń między linią serca a początkiem małego palca na trzy części. Jeśli linia małżeństwa znajduje się w pierwszej tercji (blisko linii serca), to małżeństwo nastąpi przed ukończeniem 25 roku życia. Środkowa część oznacza okres od 25 do 50 lat, a druga mówi - 50-75 lat.

Chiromancja w linii małżeństwa może powiedzieć o liczbie dzieci. Wskazują na to pionowe linie biegnące w górę od linii małżeństwa. Należy jednak pamiętać, że liczba tych linii wskazuje na sprzyjające warunki do narodzin dziecka, a nie na fakt narodzin dziecka.

Rodzaje linii małżeńskich

Linia małżeństwa, która wygina się w górę, może wskazywać na niemożliwość zawarcia małżeństwa. Często występuje u wdów i osób, które nie chcą zakładać rodziny. Linia małżeństwa, w miarę jej schodzenia, może wskazywać, że jej właściciel przeżyje swojego partnera.

Jak po 37 latach zmienili się aktorzy serialu „Akademia Policyjna” [Zdjęcia]

Jeśli linia małżeństwa rozpada się, ale potem ponownie zbiega, wskazuje to na możliwą niezgodność między małżonkami z późniejszym wznowieniem stosunków. Widelec w linii małżeństwa wskazuje na zerwanie lub rozwód, a związek zakończy się z winy właściciela takiego znaku.

Jeśli dwie linie małżeństwa się przecinają, może to być oznaką podwójnego życia, a oba związki będą dość nieudane. Odgałęzienie od dolnej linii małżeństwa (zwłaszcza jeśli jest to seria cienkich linii) może wskazywać na długie lata choroby lub złego stanu zdrowia.

Główne znaki na linii małżeństwa:

Krzyż na linii małżeństwa oznacza poważne przeszkody, problemy i trudności, które pojawią się w związku. Gwiazda mówi, że miłość służy do samolubnych celów, nie ma nic wspólnego z prawdziwymi uczuciami. Wyspa wskazuje na nieszczęśliwe uczucie, problematyczne relacje, ciągłe kłótnie.

Punkt na linii małżeństwa mówi o wdowie, a jest to zdarzenie przypadkowe, dla którego nie można znaleźć żadnych przesłanek. Trójkąt przylegający do linii małżeństwa również mówi o nieszczęśliwym życiu rodzinnym. Istnieje wiele innych rzadkich znaków, których obecność może wpływać na los. Nie wolno nam również zapominać o lokalizacji innych linii - serca, życia, sukcesu.

Asymetria w liniach

Jeśli porównasz dwie linie na dłoniach i nie mają one tej samej długości, oto co to oznacza: Na „fatalnej” dłoni (lewa dla praworęcznych, prawa dla leworęcznych) – linia jest dłuższa niż po prawej – więc świadomie skracasz swoje życiodajne możliwości.

Konieczne jest dostosowanie swojego zachowania, charakteru, aby związek był silniejszy i dłuższy. Na ręce "pracującej" (prawej dla praworęcznych, lewej dla leworęcznych) - linia jest dłuższa niż po prawej - oznacza to, że twoje wysiłki szybciej uratują małżeństwo, jeśli istnieje zagrożenie rozłamem, a separacja zdecydowanie nie wychodź z własnej inicjatywy.

Jeśli nie ma linii lub jest za dużo

Brak linii małżeństwa nie zawsze oznacza niemożność zawarcia małżeństwa. Współcześni palmiści mają tendencję do interpretowania obecności linii małżeństwa jako wskaźnika reprodukcji energii seksualnej.

Dlatego jedna głęboka linia wskaże na obecność stałego i silnego pragnienia, które może objawiać się w każdej sytuacji. Dwie lub trzy linie lub więcej wskażą na pewną cykliczność w przywracaniu siły seksualnej. Jeśli dana osoba ma w ręku wiele linii małżeństwa, może to wskazywać na potrzebę dużej liczby warunków do zawarcia intymnego związku.

Całkowity brak linii małżeńskich może oznaczać wybuch silnej, niemal zwierzęcej zmysłowości, której częstotliwość jest niemożliwa do przewidzenia. A strona emocjonalna może być stłumiona przez instynkt, może również ucierpieć racjonalna kontrola.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia