To miały być cudowne wakacje w Tajlandii zakochanej pary z Chin. Niestety, urlop nie przypominiał słodkiej komedii romantycznej, a zamiast tego z wyjazdu zrobił się prawdziwy horror. Akcja rozegrała się w w Parku Narodowym Pha Taem w północno-wschodniej Tajlandii w czerwcu 2019 r. To właśnie wtedy Yu zepchnął z 34-klifu swoją brzemienną żonę Wang.

I pomyślicie sobie teraz pewnie, że przecież to mógł być wypadek. Przecież czasem ludzie nieszczęśliwie spadają ze skał.. Jednak ta sytuacja była zupełnie inna. Mężczyzna to planował. To, co wyznał jej przed popchnięciem, rozkłada na łopatki.

Objął moją talię od tyłu i pocałował mój prawy policzek, a następnie położył ręce na moich ramionach i powiedział: "Idź do piekła" - wspomina Wang.

Co ludzie w tobie kochają, a czym ich wkurzasz? Mówi to twój znak zodiaku

Tak, dziewczyna dała radę zeznawać, bo ów tragiczne wydarzenie przeżyła. Upadek zamortyzowały drzewa, dzięki czemu Wang i jej nienarodzone dziecko przeżyli. Kobieta była jednak mocno potłuczona. Miała złamaną nogę, rękę, obojczyk i urazy kolan. Oczywiście, nie można też zapomnieć o urazie psychicznym jaki przeżyła kobieta. W końcu, kto normalny zrzuca swoją ukochaną z klifu? Takie rzeczy nie dzieją się nawet w filmach..

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

Kobieta urodziła jednocześnie 10 dzieci, bijąc światowy rekord Guinnessa

zdjęcie z akcji ratunkowej

Co jest najbardziej druzgocące w tej sprawie to fakt, iż kiedy dziewczyna została odnaleziona przez obcego sobie turystę, a następnie znalazła się w szpitalu, zeznała, że zasłabła i dlatego spadła z klifu. Jednak czujność medyków zrobiła swoje. Ostatecznie wyszło na jaw, że to właśnie jej mąż dokonał tego makabrycznego czynu.

5 osób o niesamowitym wyglądzie, których widok na wszystkich robi wrażenie

Wang napisała w mediach społecznościowych, iż jej zdaniem, mąż chciał ją zabić, aby odziedziczyć jej majątek. Yu Xiaodong miał spore długi i przed próbą zabójstwa, poprosił bogatą partnerkę, by pomogła mu je spłacić. 32-letnia zakochana w nim Wang zgodziła się pokryć połowę potrzebnej kwoty. Yu chciał jednak więcej i postanowił.. zamordować żonę. W ten sposób miał zgarnąć jej cały majątek wart około 12 mln złotych.

Plan wydawał się genialny.. Na szczęście los nie pozwolił na to i sprawił, że sprawiedliwości stało się zadość. 

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia