Kto z nas będąc dzieckiem nie marzył o tym, aby choć na jeden dzień zamienić się w księżniczkę, czy księcia?

Albo kto nie chciał wybrać się na wycieczkę do największego Parku Rozrywki słynnego Disneylandu w Paryżu?

14 stycznia jaki jest dzień?

Teraz wszystkie marzenia z dzieciństwa mogą się spełnić, a to wszystko za sprawą jedynej w swoim rodzaju ofercie pracy. Paryski Disneyland właśnie rozpoczął poszukiwania księżniczek, książąt i superbohaterów.

Popularne wiadomości teraz

Nieszczęśliwy wypadek ... Matka najechała autem na swoją 15 miesięczną córeczkę

41-letni aktor przegrał walkę z koronawirusem. Osierocił 11-miesięcznego synka

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Poszukiwane są osoby z niespożytymi pokładami energii. Wesołe i takie, które entuzjastycznie podejdą do wcielenia się w bajkową rolę. Oprócz tego należy mieć skończone 18 lat i wyróżniać się znajomością języka angielskiego i francuskiego. 

Jeśli chodzi o predyspozcyje fizyczne to należy mieć od 137 do 193 cm wzrostu i umieć tańczyć. Kandydat przechodzi rozmowę kwalifikacyjną przed specjalną komisją, która podobno, jako jedyna potrafi wyłapać zdolności osoby ubiegającej się o pracę. Utrudnieniem jest to, że kandydaci nie wiedzą konkretnie o jaką rolę się starają.

Mówi się, że to praca marzeń, jednak od kandydatów wymaga się bardzo wiele. Przede wszystkim nikomu w trakcie trwania umowy nie wolno zdradzić, w jaką postać się wcielamy. Tajemnicę można wyjawić dopiero po skończeniu 4 miesięcznego kontarktu. Właścicielom zależy na tym, aby nikt ze znajomych nie był traktowany w wyjątkowy sposób. Wszyscy goście są tak samo ważni, a Disneyland to magiczne miejsce, w którym wszyscy właśnie tak mają się czuć. Poza tym nie wolno wychodzić ze swojej roli. Mówimy i zachowujemy się, jak dana postać, podążając jedynie ścieżkami w swoim świecie. Pracownicy uczeni są, jak należy się zwracać i co odpowiadać, a także przygotowywani są na sytuacje trudne, jak np. zgubienie się przez dziecko. Gość w bajkowym świecie nie może dostrzec żadnego kłamstwa, więc korzystanie z używek w stroju postaci jest definitywnie zabronione.

Jak każda praca i ta wymaga sporych wyrzeczeń, czy jednak nie kusi nas by zostać księżniczką w największym parku rozrywki?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com