Dagmara popularność zyskała dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Telewidzowie, a teraz także internauci chętnie śledzą losy uśmiechniętej królowej, jej syna i przyjaciół.

Kot - bohater uratował dzieci przed gadem. Sam stracił życie

Kobieta jest niezmiernie dumna ze swojego syna, co stara się podkreślać na każdym kroku i mimo, że Conan jest już dorosłym mężczyzną to Dagmarze nie przeszkadza traktować go jak oczko w głowie.

Dagmara postanowiła wykorzystać swój profil w mediach społecznościowych i udzielić fankom kilku cennych rad. Życiowa Dagmara wie, że nie zawsze życie usłane jest różami. Mimo wszystko królowa zawsze znajduje jakieś pozytywy, dzięki czemu łatwiej jej iść przez życie.

Kochani. Wiem, że nie zawsze jest kolorowo i nie mamy czasem jak byśmy chcieli mieć. Ale po prostu takie jest to życie. U mnie też nie zawsze jest cudownie. Ale wiem z autopsji, że kiedy wstaję już od rana wkurwio....a , to potem cały dzień jest już do h...ja niepodobny. I dlatego nauczyłam się już nie martwić tym, na co i tak wpływu nie mam. Nie zaglądać w cudzy gar. Cieszyć się tym, co mi zostało i nie narzekać non stop

Popularne wiadomości teraz

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Ile naprawdę lat mają polskie gwiazdy? Niektóre z nich wyglądają na o wiele starsze

Magda Narożna na komunii: ubrała się jak na dyskotekę

Testy wytrzymałościowe. Kobiece znaki zodiaku, które niezłomnie znoszą wszystkie ciosy losu

W swoim poście Dagmara odniosła się do posiadania pieniędzy i tego co jest w życiu najważniejsze.

Bo złe emocje generują tylko jeszcze gorsze . Jak się podkręcimy czymś to potem lawina -pieprzy się wszystko . W taki dzień nawet z rąk Nam wszystko wypada 🙈Dlatego już robię inaczej od dobrych kilku lat ❤️I naprawdę żyje mi się lepiej ❤️Wiem , że powiecie DOBRZE SIĘ MÓWI ... Ale spróbujcie ❤️ Dużo dobra wnosi mi Albana ( nie mówiąc o Conanie , rodzinie i przyjaciołach , bo to rzecz oczywista )@albana_king_of_life_77 ❤️Ma tak śmieszny charakter 🤪No, pierwszy raz mam takiego psa 🤪😍Tylko otworzę oczy , popatrzę na niego i odrazu ...🐸🦋😁😁😁🤩🤩🤩❤️I teraz najważniejsze : PAMIĘTAJCIE CHAJC NIE JEST WYZNACZNIKIEM SZCZĘŚCIA . Nawet milionerzy nie są szczęśliwi do końca . Bo pewnych rzeczy jak zdrowie , miłość , przyjaźń ,wierność , szczerość i lojalność NIE KUPISZ ZA ŻADNE PIENIĄDZE ŚWIATA . Poza tym JESTEŚMY TU TYLKO W GOŚCINIE . TO PRZYJĘCIE SIĘ DLA NAS KIEDYŚ SKOŃCZY I TAM NIC ZE SOBĄ NIE ZABIERZEMY , BO TWARDA JESIONKA NIE MA KIESZENI . Więc nie zabijajmy się tak o to siano

Zgadzacie się z Dagmarą?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia