Jurek Owsiak nie kryje oburzenia brakiem rzetelnośći i profesjonalizmu telewizji, która wyemitowała kłamliwy materiał.

Stanowcza decyzja królowej. Meghan ma zakaz pożyczania królewskiej biżuterii

Owsiak na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieścił wpis, w którym wyjaśnia zamieszanie do jakiego doszło.

TVP łże Chciałem napisać poważniej i w tonie bardzo rzeczowym, ale ten news jest tak abstrakcyjny, że przypomnę hasła wypisywane pod koniec lat 80-tych na murach polskich miast. Abstrakcją jest robić rzeczy tak idiotyczne, durne, żeby nie powiedzieć żenujące, że nawet my stwierdziliśmy, że nie będziemy się z tym szarpali formalnie, nie będziemy wysyłać pism do Rady Etyki Mediów, pism prawniczych pisanych prawniczym językiem, wszelkiego rodzaju pozwów, które tak na końcu są jak pisanie na Berdyczów. Tylko gwoli faktów przeczytajcie - telewizja Łódź, regionalna, wysyła dziennikarza aby porozmawiał z Hipisem, wokalistą kapeli Łydka Grubasa. Hipis rozmawia z życzliwie nastawionym do świata muzycznego dziennikarzem. Dziennikarz montuje materiał, zanosi do redakcji, a redakcja w kolejności montuje materiał ilustrując go materiałem muzycznym. Materiał jest po chamie, bez żadnego pytania o zgodę (dalibyśmy), w złej jakości (od nas dostaliby dobrą) z naszego Festiwalu Pol'and'Rock Festival, który jak każdy materiał ma swój logotyp Kręciołatv. Logotyp, nie uwierzycie, w sposób idiotyczny, co widać na załączonym obrazku, po chamie i niestarannie jest zamazany. I nie dość, że wymazany logotyp, to państwowo-telewizyjny analfabeta napisał „rapapra” zamiast „rapapara”, a zamiast Pol’and’Rock napisał POLANDROK. Nie wierzę, nawet mnie jest trudno w to uwierzyć! Co za gamonie 😉 A następnie materiał wyemitowano na antenie TVP.

Popularne wiadomości teraz

Córki nie poznały swojej matki po tym, jak stylistka z nią pracowała

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Ile naprawdę lat mają polskie gwiazdy? Niektóre z nich wyglądają na o wiele starsze

Oko za oko, ząb za ząb: 3 znaki zodiaku, które nigdy nie przyznają się do winy, nie przepraszają i się nie zmieniaja

Jurek nie kryje emocji i zdenerwowania. Zapowiedział także, że TVP nie będzie już gościem na żadnej imprezie, którą Owsiak będzie organizował.

Słowo nieprofesjonalna telewizja byłoby słowem zbyt grzecznym i za eleganckim. Absolutna chamówa, która tylko stawia kropkę nad i. Nigdy, przenigdy, obecna TVP nie zagości na żadnej naszej imprezie, jeśli nie potrafi uprawiać rzetelnego dziennikarstwa nawet w tak podstawowych sprawach. Kłamiecie, manipulujecie, robicie to niestarannie i gdybym jeszcze raz powołał się na czasy PRL-u, gdzie napisy „TVP łże” były obecne w całej Polsce, mógłbym Was porównać tylko do agencji sowieckiej TASS. I na koniec jedna prośba, szkoda czasu na krytykę, ale za to pośmiać się możemy i owszem.

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia