Rozwód Angeliny Jolie i Breda Pitta stał wielkim szokiem nie tylko dla całego społeczeństwa, a i oczywiście dla samych dzieci hollywoodzkich aktorów. Córka Angeliny Jolie w ostatnich czasach podjęła dla siebie ważną decyzję. Ona nie chce już mieszkać ze swoją matką, a przeprowadza się do ojca.

Izabela Janachowska nie popisała się inteligencją. Chciała pomóc Australii, ale tylko jej zaszkodziła

Angelina Jolie i Brad Pitt

O tym, że między córka a matką zaczęła się wielka kutnia, stało wiadomo jeszcze od dawnego czasu. Co się stało przyczyną nieporozumień między nimi, nie wiadomo. Ale dziewczyna ostatecznie powiedziała, że mieszkać ze swoją matką ona więcej nie będzie. W przeciwnym przypadku ona po prostu ucieknie z domu.

Według amerykańskich plotek Brad Pitt mieszka z Jennifer Aniston. Chociaż tę informację sam Pitt nie potwierdził, ale możliwe Shiloh będzie mieszkać nie tylko z samym ojcem, a i z jego byłą miłością. Dla samej Angeliny to nie zbyt przyjemna wiadomość. Mało tego, że od niedawna przeżyła rozwód z Pittem, jeszcze do tego jej zostawia własna córka.

Brad Pitt

Popularne wiadomości teraz

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Dagmara Kaźmierska pozuje u boku przystojnego aktora. Jest między nimi duża różnica wieku

Trudne chwile w życiu Krzysztofa Krawczyka: "Nie przestajemy płakać i modlić się"

Angelina Jolie ze swoją córką

Martyna Gliwińska, będąc w ciąży, pojawiła się na silowni

"Dla Angie to najgorszy z możliwych scenariuszy. Nie dość, że przeszła straszny rozwód z Bradem, to jeszcze teraz traci córkę na rzecz kobiety, której szczerze nie znosi. Nienawidzi samego faktu, że Brad wrócił do Jennifer, ale teraz, kiedy Shiloh oznajmiła, że woli mieszkać z nimi, jest tak zła, że wolałaby nie dożyć tego dnia! - powiedział informator "Woman's Day".

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com