Ta sprawa jest niczym działaność FBI polskim show-biznesie. Wielkie dochodzenie, tłumaczenie się i powoływanie świadków. Jedna celebrytka wywleka brudy na drugą, a przecież są to dorosłe kobiety. Sprawy żadna z nich nie chce zamieść pod dywan. Czyżby ich dumy zostały zbyt bardzo urażone?

Wszystko zaczęło się od tego, jak zdenerwowana Kinga Rusin napisała personalizowany post na Instagramie w kierunku Weroniki Rosati, negując jej słowa wypowiedziane w rozmowie z Plejadą. Dziennikarka nie mogła uwierzyć w to, że aktorka tak bardzo ją poniżyła, twierdząc że jej popularne zdjęcie z Adele z jednej z impre z po Oscarach, było wyrazem złamania reguł imprez w Hollywood ze strony Rusin. Po solidnej reprymendzie od Rusin, Rosati wcale nie przeprosiła "koleżanki z branży". Zrobiła coś zupełnie innego - skierowała sprawę do prawników.

Sprawę wpisu na Instagramie Kingi Rusin na mój temat przekazałam moim prawnikom i oni zdecydują, co dalej z tym zrobić. Ja obecnie nie mam czasu na dyskusje na takim poziomie, bo jestem zajęta próbami i przygotowaniami do nowej, międzynarodowej produkcji - wyznała Rosati portalowi Pudelek.

Rusin kontra Rosati. Celebrytki gryzą koty w Internecie. Kinga tak tego nie zostawi

Jednak na tym się nie skończyło, bo Kinga Rusin postanowiła, że skoro Rosati nie chce jej przeprosić, ona potraktuje ją tak, jak według niej na to zasługuje. Dziennikarka postanowiła więc rozwinąć w swoim poście plotkę o Weronice, którą poruszyła już w poprzedniej wypowiedzi. Chodzi oczywiście o jej relację ze znanym producentem, który został oskarżony o gwałt i molestowanie seksualne. Mężczyzna miał wykorzystywać aktorki, pragnące zrobić karierę. Gdy te, nie chciały tego, on często im groził. Producent dziś przebywa w więzieniu.

Popularne wiadomości teraz

Na pierwszy rzut oka ten dom był ruderą. Po metamorfozie wygląda obłędnie

Ile naprawdę lat mają polskie gwiazdy? Niektóre z nich wyglądają na o wiele starsze

Daniel Martyniuk pokazał nowe zdjęcie córki: mała Laura oczarowuje swoim dziecięcym uśmiechem

Zdjęcia, które byłyby nudne, gdyby koty nie pojawiły się nagle w kadrze

Była relacja Rosati-Weinstein. Fakt. Weronika się jej nie wypiera. Były zdjęcia obejmujących sie Rosati z Weinsteinem na warszawskiej Starówce w 2007r. na wszystkich portalach (teraz do wygooglowania w sekunde). Było zaprzeczenie, że to romans. Była wypowiedź Weroniki : „To jest mój przyjaciel, ale łączą nas również sprawy zawodowe. W branży filmowej jest to normalne. Takich znajomych mam wielu w tej branży.” Tyle - napisała Rusin na swoim Instagramie.

Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

Czy w takim razie obie panie mają teraz zamiar odwoływać się wzajemnie do wszelkich plotek na swój temat? Bo jeśli tak, trochę im to zajmie.. 

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia