Martyna Gliwińska jest byłą partnerką polskiego piłkarza Jarosława Bieniuka, wdowca aktorki Anny Przybylskiej. Na początku listopada, Martyna Gliwińska powiedziała w Na Żywo, że jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem, ale zrobiła akcent nad tym, że nie oznacza to, że razem będą rodzicami. Historia krąży się wokół matki piłkarza, która nie przyjmuje nową dziewczynę swojego syna, i nie chce być babcią kolejnego dziecka.

Królowa Elżbieta wydała oświadczenie w sprawie Maghan i Harry’ego. Nikt nie spodziewał się po niej takich słów

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk

W rozmowie z tygodnikiem Na Żywo, Gliwińska zdradziła:


"Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu"

Popularne wiadomości teraz

Najbardziej urzekające kobiety według znaku zodiaku: mężczyźni za nimi szaleją

Wiecznie młodzi znaki zodiaku: starość im nie grozi

Znaki zodiaku wśród kobiet, które mają niezawodną intuicje

Znaki zodiaku, które we wrześniu osiągną niesamowity sukces


Natomiast, jej słowa zaprzeczył sam Bieniuk:

"Prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka"

Niezwykła historia bezdomnego kota, który uratował porzucone niemowlę


Jak sytuacja potoczy się dalej, oczywiście zobaczymy. Jednak w dzisiejszych czasach Martyna Gliwińska prowadzi aktywne życie pomimo swojej pozycji. Na swoim profilu w Instagram, gwiazda podzieliła się Instastories z siłowni. Poza tym, że ma już wielki brzuszek, znajduje się na bieżni. Widać, że projektantka czuje siebie bardzo dobrze.

Martyna Gliwińska pokazała swój ciążowy brzuch

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com