Anita Lipnicka dała się poznać szerszej publiczności jako wokalistka zespołu Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty: Elf i Emu. Oba krążki zyskały ogromną popularność, a piosenki z nich grane są wciąż przez radia i nucone przez rzesze fanów zespołu i głosu Lipnickiej.

Jednak w pewnym momencie piosenkarka postanowiła pójść właśną drogą i samodzielnie tworzyć muzykę.

Wokalistka współpracowała w tym czasie głównie z Johnem Porterm, z którym z resztą była też prywatnie. Para doczekała się nawet córki. Związek ten nie przetrwał, jednak para rozstała się w dobrych stosunkach. Dziś, mimo wspólnej przeszłości znów razem pracują. Jednak prywatnie, Anita Lipnicka jest już żoną Brytyjczyka Marka Graya.

Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

Piosenkarka wraz z ukochanym kupili piękne i przestronne mieszkanie w centrum Warszawy, stylizowane na loft. Para samodzielnie podjęła się remontu i aranżacji wnętrza. Co z tego wyszło? 

Home sweet home. Czy ktoś oprócz mnie może pochwalić się takim mężem jak ja? Mark @freqart wszystko tu zaprojektował i zrobił sam, własnymi rękami! Mówiąc ściślej, nadal robi, bo projekt pod tytułem nasz DOM jest cały czas w realizacji. Mieliśmy zamiar dokumentować całe przedsięwzięcie na profilu @grayloft , trochę zaniedbaliśmy to zadanie ostatnio, ale postaramy się nadrobić zaległości i opowiedzieć Wam więcej o tym jak powstaje ta niesamowita przestrzeń, absolutnie niepowtarzalna, oddająca ducha naszej relacji oraz reprezentująca nasze osobowości. Zapraszam do obserwowania @grayloft , być może znajdziecie tam trochę inspiracji jak urządzić własne cztery kąty? - napisała na Instagramie Anita Lipnicka.

Popularne wiadomości teraz

Córki nie poznały swojej matki po tym, jak stylistka z nią pracowała

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Oko za oko, ząb za ząb: 3 znaki zodiaku, które nigdy nie przyznają się do winy, nie przepraszają i się nie zmieniaja

Anita i Mark zdecydowali się na styl industrialny. Jest tu dużo kolorów, wzorów i różnorodnych styli. Wszystko miesza się ze sobą, ale taki jest zamysł industrialnych wnętrz. Z pewnością jest to aranżacja, której nie da się podrobić, która jest spersonalizowana do osób, którzy w tam mieszkają. Czy apartament zachwyci każdego? Zdecydowanie nie, bowiem nie każdy czuje się dobrze w takim wnętrzu. Mimo wszystko pochwalamy za oryginalność i pomysłowość! W końcu ważne jest to, by to domownicy czuli się dobrze w swoim mieszkaniu, a nie żeby każdemu się podobało.

Też tak myślicie?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia