Magda Mołek uznawana jest za jedną z najpiękniejszych, ale też najbardziej utalentowanych dziennikarek telewizyjnych. I choć ostatnio z telewizji przeżuciła się na YouTube, gdzie rozwija swój kanał W moim stylu, jej wierne grono fanów wciąż jest z nią bez względu na to, gdzie występuje.

Dlaczego Magda Mołek odeszła z TVN-u?

Magda już od roku ma swój własny kanal na Youtube. Ostatnio dziennikarka świętowała pierwszą rocznicę swojego projektu. Na Instagramie w pierwszej kolejności pogratulowała wszystkim o to, że są z nią, a dalej zdradziła, dlaczego odeszła z TVN-u. 

Mija rok, odkąd ruszył mój kanał na YouTubie. "W moim stylu” powstał, bo chciałam rozmawiać z ludźmi, którzy mają skrzydła. Bo marzyłam o miejscu w mediach, które będzie moje. Bo nie chciałam się już dłużej przepychać z tymi, którzy "wiedzą lepiej". I choć się bałam, to zrobiłam to - zaczęła Mołek.

Dalej pochwaliła się swoim sukcesem:

Wiarą w ten pomysł, ciężką pracą i otwartością na zmiany budowałam swoje maleństwo. A teraz, po roku, jest nas więcej niż mieszkańców mojej rodzinnej Legnicy - 110 000 subskrybentów. Moje rozmowy ogląda średnio grubo ponad 100 000 osób. Komentujecie, wysyłacie propozycje gości, zwracacie i uwagę na różne rzeczy. Ten kanał jest nasz wspólny, bez was nie miałby tej mocy. Jestem dziś wdzięczna wszystkim, którzy dmuchali w moje skrzydła. Wszystkim, ale też tym, którzy wątpili we mnie, podważali sens budowania takiej drogi zawodowej. Byliście moimi najlepszymi nauczycielami, bo dzięki wam wiem już na pewno, że nie ważne, co ludzie powiedzą - bo mówili, mówią i będą mówić i na tym się kończy ich rola.

Popularne wiadomości teraz

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk pokazała wyprawki dla maluszka: aktorka przygotowuje się do porodu

Ile naprawdę lat mają polskie gwiazdy? Niektóre z nich wyglądają na o wiele starsze

Magda Narożna na komunii: ubrała się jak na dyskotekę

4 znaki zodiaku, które potrafią uczynić każdy związek toksycznym

Agnieszka Chylińska mówi o swojej dramatycznej przeszłości: "Zwijałam się na podłodze, obwiniając siebie"

Na koniec zaznaczyła, że jest bardzo ważne zawsze iść do konca:

Kochani, nie dajcie sobie odbierać wiary w marzenia! Nie słuchajcie malkontentów i tych, którzy „wiedzą lepiej”. Słuchajcie swojej intuicji, swojego serca i proszę, chrońcie swoje skrzydła. Dziękuję za nasz pierwszy wspólny rok.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia