Konflikt pań zaczął się, gdy Weronika Rosati w dzień przed galą rozdania tegorocznych Oscarów udzieliła wywiadu dla Plejady. Podczas rozmowy Rosati, jako rasowa Amerykanka i bywalczyni salonów skomentowała głośną wizytę Kingi Rusin na jednej z imprez po rozdaniu Oscarów, po której dziennikarka opublikowała zdjęcie z piosenkarką Adele. Wiele osób złośliwie komentowało zachowanie Rusin w sieci, zarzucając Rusin, że ta, łamiąc zasady imprez w Hollywood, udostępniła fotkę z domówki. Rosati także stwierdziła, że zachowanie Rusin było nie na miejscu.

[quote author=""]Moja przyjaciółka pracowała przy tej imprezie i była trochę zła, kiedy to wszystko zobaczyła. Wszystkim zabierają telefony na takich imprezach. Zresztą nie tylko na imprezach. Jak wchodzi się do znanej restauracji w Los Angeles, obsługa zakleja aparaty w telefonie. Absolutnie nie można robić zdjęć.

Weronika Rosati na sławnym After Party u Eltona Johna po Oscarach w zeszłym roku, fot. Instagram

Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

Nie trzeba było długo czekać na komentarz oburzonej Kingi Rusin, która (chyba po raz setny?) zaczęła tłumaczyć się ze swojego pamiętnego zdjęcia.

Popularne wiadomości teraz

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Ida Nowakowska po raz pierwszy pokazała synka: razem z mężem podziwiają się nad dzieckiem

Ile naprawdę lat mają polskie gwiazdy? Niektóre z nich wyglądają na o wiele starsze

Zdjęcia, które byłyby nudne, gdyby koty nie pojawiły się nagle w kadrze

Na imprezie pooskarowej, w której brałam udział w zeszłym roku, nikomu nie zabierano telefonów i nikt z nas ich tam nie użył, ani otwarcie ani po kryjomu. Nie robiłyśmy sobie zdjęć z Adele na imprezie, tylko po imprezie. To były zdjęcia pozowane (co chyba widać), a Adele osobiście wybierała później najlepsze ujęcia. Nikt na tej imprezie się na nikogo „nie gapił”, tylko wszyscy po prostu dobrze się bawiliśmy. Nikt nie wyniósł żadnych poufnych informacji. Ale może dla Ciebie chodzenie w kapciach na imprezie jest informacją poufną - wyznała Kinga.

Kinga odniosła się też personalnie do Weroniki, by ta nie rozpowszechniała nieprawdziwych informacji o niej, bo to "narusza jej dobra osobiste". Na koniec wywodu, dopuściła się także bardzo personalnej uwagi w kierunku "koleżanki" ze świata show-biznesu.

PS. To przykre, że tak postępujesz. Bo ja, by nie dać pola do jakichkolwiek ocen czy spekulacji, nigdy nie komentowałam Twojego życia, mimo, iż byłam o to proszona. Nie komentowałam też Twojej relacji z Herveyem Weinsteinem.

*Przypominamy, że Harvey Weinstein to amerykański znany producent, który w zeszłym roku usłyszał zarzuty za gwałt na swoich współpracownicach. Producent miał molestować także inne osoby z nim pracujące, także "wschodzące aktorki". Gdy kobiety opierały się, często im groził.

Te kreacje z rozdania Oscarów są dziś uznawane za najpiękniejsze. Przeszły do historii mody

Jak potoczy się konflikt obu pań? Coś czujemy, że ta zaczepka była tylko początkiem wielkiego konfliktu kobiet... A więc, komu kibicujecie?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia