Izabella Krzan już od wielu lat jest ściśle związana z telewizją. Od 2017 roku zaczęła swoją karierę dziennikarską, została prowadzącą cyklu reportaży Lajk! emitowanego w porannej audycji TVP2 Pytanie na śniadanie. Jesienią 2019 współprowadziła z Maciejem Kurzajewskim wznowiony program TVP2 Czar par. Ostatnio modelka została przeprowadzącą programu Pytanie na śniadanie na TVP, zastąpiła Marzenę Rogalską, która publicznie odeszła z telewizji. Krzan wspaniałe współpracuje z Tomaszem Kammelem. 

Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie

Tak samo trochę wiemy o prywatnym życiu Izabelly Krzan, między innymi nie dla kogo nie jest tajemnicą, że od roku znajduje się w związku z Dominikiem, który jest projektantem. Na Instagramie nie raz chwaliła się wspólnymi zdjęciami z ukochanym. W rozmowie z mediami mówiła o wielkiej miłości do chłopaka. 

"Dominik jest teraz nierozerwalną częścią mojego życia. Powiem więcej, w jakiś sposób stał się częścią mnie. Nie tylko spędzamy razem dużo czasu, ale też dużo podróżujemy. Ostatnio byliśmy na Malediwach. Czymś naturalnym i oczywistym jest dla mnie, że jeżeli na swoim prywatnym koncie na Instagramie pokazuję swoje życie, to Dominika nie może tam zabraknąć" -zdradziła Izabella Krzan dla "Twój Imperium".

Popularne wiadomości teraz

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk pokazała wyprawki dla maluszka: aktorka przygotowuje się do porodu

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Daniel Martyniuk pokazał nowe zdjęcie córki: mała Laura oczarowuje swoim dziecięcym uśmiechem

Magda Narożna na komunii: ubrała się jak na dyskotekę

Sezonowe gotowanie, czyli przepis na gołąbki z młodej kapusty. Ich smak jest obłędny

Izabella Krzan odwołuje zaręczyny?

Na początek kwietnia pojawiła się informacja o tym, że Izabella Krzan zaręczyła się. Teraz prowadząca zdradza wszystkie szczegóły na ten temat:

"To nie jest prawda, że się zaręczyłam. Są ważniejsze sprawy niż zaręczyny. Na razie nie myślę o takich zobowiązaniach. Na wszystko przyjdzie czas. Uważam, że decyzje o kolejnych etapach związku trzeba podejmować na spokojnie" - zaznacza w tygodniku.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia