Agnieszka Chylińska w ostatnim czasie na swoim Instagramie porusza bardzo osobiste kwestie ze swojego życia. Na jej social-mediach nie brakuje wyznań zmartwionej matki wychowującej niepełnosprawne dziecko, czy też dziewczyny, która została wykorzystana przez "przyjaciółkę". Tym razem piosenkarka wyznała, jak to się stało, że zaczęła śpiewać. Z tej okazji jako tło do opisu dodała swoje stare zdjęcie, kolejne z jej pierwszego mieszkania - ciasnej kawalerki.

Jako nastolatka mocno przeżyłam śmierć Freddy’ego Mercury. Coś wtedy pchnęło mnie w stronę śpiewania. Wychowałam się na muzyce lat sześdziesiątych i siedemdziesiątych, bo takiej słuchał mój ojciec-historyk z wykształcenia, który zamiast bajek przed snem opowiadał nam o bitwach średniowiecznych, czy bataliach w czasach II wojny światowej. Potem pojawił się bunt. Bunt dla zasady - pisze Agnieszka.

Te kreacje z rozdania Oscarów są dziś uznawane za najpiękniejsze. Przeszły do historii mody

Nastepnie pojawiły się smutne słowa, sugerujące jak plany z młodosći potrafią się komplikować. Tylko ona, wśród ludzi, z którymi się trzymała - spełniła swoje marzenie.

Znalazłam swoich ludzi, z którymi piło się pierwsze piwo i dywagowało na temat pierwszej płyty Rage against the machine. Czułam, że to jest to, że muzyka mnie nakręca i jako jedyna pozwala mi siebie wyrazić w pełni. Zaczytana biografiami wszystkich szaleńców, którzy zatracili się w swojej definicji rokendrola chcialam tak samo. Biec przed siebie z zaciśniętymi pięściami i drzeć się na cały głos, ubrana w bunt, w złość…Na zdjęciu mam lat 20 i zaliczam melanż z przyjaciółmi z Sopotu. Potem to wszystko sie pourywa. Inni pobawili się w muzykę i bunt a ja w to uwierzylam i postanowilam w to wejść CAŁA.

Popularne wiadomości teraz

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk pokazała wyprawki dla maluszka: aktorka przygotowuje się do porodu

Na pierwszy rzut oka ten dom był ruderą. Po metamorfozie wygląda obłędnie

Ida Nowakowska po raz pierwszy pokazała synka: razem z mężem podziwiają się nad dzieckiem

Testy wytrzymałościowe. Kobiece znaki zodiaku, które niezłomnie znoszą wszystkie ciosy losu

Karolina Szostak pozuje topless na wakacjach. W takim wydaniu wygląda obłędnie

Na zdjęciu widać zupełnie inną fizycznie Agnieszkę Chylińską, ale już zakochaną w muzyce, co faktycznie, jest niezmienne do dziś. Czy przypadkiem nie jest to jakaś zapowiedź nowej płyty? A może autobiografii?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia