W czerwcu stracił syna, 43-letniego Roberta, który popełnił samobójstwo.

Syn Jana Englerta trafił do szpitala. Aktor znajduje się w trudnej sytuacji

A kiedy zmarł jego najlepszy przyjaciel Krzysztof Krawczyk, to on wspierał żonę artysty i przemawiał w jej imieniu podczas ceremonii pożegnalnej.

Pan Bóg dał ci talent, a ty tego daru nie zmarnowałeś. Nie wszystko umiera, kiedy odchodzi tak wielki artysta. Na ostatniej swojej płycie, która nosi znaczący tytuł Horyzont, śpiewasz tekstem Macieja Świtańskiego: „Horyzont wzywa za swój brzeg, do niego ciągle podążamy. Jedyna droga, jeden cel idziemy wciąż i wciąż czekamy”. Ty przyjacielu już jesteś za tym horyzontem, a my wciąż czekamy. Do zobaczenia Krzysztofie.

Ale to nie jedyny cios w jego życiu, na przykład, w czerwcu Kosmala stracił syna, o którym napisał:

Wczorajszej nocy mój ukochany synek, Robert Kosmala, w wieku 43 lat postanowił odebrać sobie życie. Wiecie, jaki to dramat dla ojca pochować swego syna? Zaangażował się jako wykształcony bankowiec w kryptowaluty, wierzył w te bitcoiny! I przegrał z mafią, która rządzi od 5 lat naszym krajem.

Popularne wiadomości teraz

32-letnia kobieta urodziła dwunaste dziecko. Jak teraz żyje ta hałaśliwa rodzina

Cud życia: Małgorzata Rozenek -Majdan pokazała zabawne zdjęcia małego Henia. Fani: "Przeuroczy"

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Ile naprawdę lat mają polskie gwiazdy? Niektóre z nich wyglądają na o wiele starsze

Zbigniew Zamachowski na spacerze z wyjątkową osobą. Kim ona jest

Potem jego bliski przyjaciel, Krzysztof Krawczyk, złożył Kosmali kondolencje.

Tragedia jaka spotkała mojego menedżera Andrzeja Kosmalę odbiera mi głos.Oczywiście Śp.Robert Kosmala to mój Przyjaciel.Byłem jego Wujkiem.Panie daj mu wieczne spoczywanie!Wrócę do tematu,bo wpadliśmy w jakąś pandemię oszustw.A tacy wrażliwi ludzie jak Robert Kosmala nie wytrzymują tego napięcia! Cytuję wpis Andrzeja i choć nie ze wszystkim się zgadzam to go rozumiem, bo czuję jego żal i rozpacz!

Po śmierci znajomego Krzysztofa Krawczyka publikuje od czasu do czasu archiwalne filmy z jego udziałem. Ale to ostatnie jest bardzo niepokojące dla internautów.

Wstaje nowy dzień, a ja dopiero idę spać. Myślę o was… Mój synu Robercie, mój przyjacielu Krzysztofie… niedługo do was dołączę – komentuje w wideo Kosmala.

Andrzeju co Ty opowiadasz?! Przed Tobą jeszcze wiele pięknych lat i wiele spraw które beż Ciebie nie mają prawa bycia!!! Wiem ostatnimi laty los ciężko doświadczył Twoje serce ale wierz mi my ludzie jesteśmy niezniszczalni i nie do pokonania! Panie Andrzeju teraz nie czas na odejście,przecież teraz ma pan ogrom pracy ,trzeba walczyć o dobre imię Krawczyka jego twórczość i pamięć o nim. Panie Andrzeju, niech pan się trzyma! Na pewno syn i Mistrz nie chcieliby żeby pan się poddał! Wszystko z czasem się ułoży , proszę być dobrej myśli..

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia