Dorota Szelągowska to najbardziej znana projektantka i prezenterka w Polsce. Swoją pracę w telewizji zaczęła jeszcze w 1998 roku. Wtedy prowadziła młodzieżowy program TVP1 Rower Błażeja. Później była jego wydawcą. Można było oglądać ją również w stacjach Kuchnia TV oraz Domo+. Była tak samo prowadzącą autorskiego programu Dorota Was urządzi TVN Style. 

Kuba Wojewódzki kupił najdroższy samochód na świecie. Dziennikarz pęka z dumy

Prywatnie była trzykrotnie zamężna. Z pierwszym mężem, Pawłem Hartliebem, doczekała się syna Antoniego. Później była związana z kompozytorem Adamem Sztabą, także zdecydowali się na ślub. Po dwóch latach byli już po rozwodzie. Kolejny raz wyszła za mąż za Michała, ojca swojej córki Wandy. Kilka miesięcy temu media obiegła informacja, że Szelągowska rozstała się ze swoim trzecim mężem. Przez pewien czas projektantka całkiem nie komentowała swój rozwód, aż potem powiedziała: 
Także dodała, że nie zamierza więcej brać ślubów:

Nie zmierzam już zawierać związków małżeńskich, przyrzekłam to sobie i kilku osobom. Natomiast nie wiem, co będzie. Pandemia dość stanowczo nam pokazała, że nie warto niczego planować. Poza tym już jestem za stara, żeby mówić „nigdy” albo „zawsze”.

Dorota Szelągowska znów zakochana

Jak się okazuje, projektantka jest ponownie zakochana. Jej wybrankiem jest operator kamery, który, podobnie jak ona, wychowuje kilkuletnią córkę z poprzedniego związku. O tym mówi portal Pudelek. Niedawna pochwalił się zdjęciem, gdzie na którym odpoczywa na tarasie dziennikarki.
 
nowy partner szelągowskiej
nowy partner szelągowskiej

 
Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia