Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz miesiąc temu zostali rodzicami po raz drugi. 22 marca Sylwia urodziła drugą córeczkę Nelę. Rok temu youtuberzy w styczniu powitali córkę Polę. Po tym momencie, gdy urodziło się dziecko, Jan jako pierwszy pochwalił się zdjęciem z porodówki, publikując wspólne zdjęcie z małą pociechą. 

Robert Lewandowski otwiera restaurację! To będzie kolejny sukces polskiego piłkarza

Jak się okazuje, Jan Dąbrowski mógł nie być obecny w szpitalu, kiedy urodziła się jego druga córka. W momencie, gdy Sylwia już z dnia na dzień musiała urodzić, bloger dowiedział się o tym, że choruje na koronawirusa. Został skierowany na izolację, aby trzymać się dala ciężarnej partnerki i małej córki. O tym wszystkim opowiada Przybysz na swoim filmiku Youtube.

Miałam bardzo duże obawy pod koniec (ciąży przyp. red.) ponieważ Jasiek zachorował, miał pozytywnt wynik. Było to w mnoim 38. tygodniu kiedy został skierowany na izolację domową na dwa tygodnie, więc żyłam w ciągłym stresie. Bałam się zasypiać w nocy bo bałam się, że się zacznie i nie będę miała jak jechać do szpitala, więc byłam mega przerażona. (...) Liczyłam się z tym, że mogę rodzić w każdej chwili, po prostu się z tym pogodziłam mimo, że było to bardzo ciężkie i nie mogłam się z tym pogodić, to musiałam się z tym pogodzić- wspomina Sylwia Przybysz.

Popularne wiadomości teraz

32-letnia kobieta urodziła dwunaste dziecko. Jak teraz żyje ta hałaśliwa rodzina

Cud życia: Małgorzata Rozenek -Majdan pokazała zabawne zdjęcia małego Henia. Fani: "Przeuroczy"

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk pokazała wyprawki dla maluszka: aktorka przygotowuje się do porodu

Oko za oko, ząb za ząb: 3 znaki zodiaku, które nigdy nie przyznają się do winy, nie przepraszają i się nie zmieniaja

Mama Michała Wiśniewskiego napisała książkę! Ale odwaga!

Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie:

Pamiętam, że pomyślałam sobie, że jeżeli on jakimś cudem wyzdrowieje do tego czasu i ja nie urodzę jakimś dziwnym trafem przez te dwa tygodnie to będzie jakiś cud i to znaczy, że Bóg czuwa. I tak się stało. Wyobraźcie sobie,że on wyszedł z izolacji domowej w czwartek a z niedzieli na poniedziałek urodziłam.To było tak niesamowite, to było tyle emocji, ta końcówka była tak emocjonująca - mówi Sylwia Przybysz. (...) Pamiętam, że ja chciałam wam bardzo o tym wszystkim powiedzieć, ale byłam w tak ciężkim stanie psychicznym i fizycznym, że po prostu odłożyłam telefon i wszystkie social media.

Zobacz filmik:

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia