Robert Lewandowski to człowiek odnoszący wielki sukces na wiele sposobów. Polski piłkarz, występujący na pozycji napastnika w niemieckim klubie Bayern Monachium oraz w reprezentacji Polski, której jest kapitanem. Zdobywca ponad 500 goli w seniorskich rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych. Od lipca 2019 do października 2020 Lewandowski strzelił aż 64 gole, a kilka dni temu odebrał prestiżową nagrodę FIFA The Best. Całkiem niedawna Lewandowski odebrał statuetkę z tytułem Piłkarza Roku 2020. Prywatnie razem z Anną Lewandowską wychowuje dwóch córek: Klarę i Laurę. 

robert lewandowski
robert lewandowski

Robert Lewandowski otwiera restaurację

Lewandowski nie będzie tego robić sam. W tym mu będzie pomagać syn Magdy Gessler, Tadeusz Muller. Będzie to bar sportowy w Warszawie.

Zaczynam nową inwestycję. Jest to dosyć niemała restauracja. Będzie to sports bar w Browarach Warszawskich. Jest to miejsce, które wymyślił Jacek Trybuchowski (przyp. red. - dawny członek zarządu spółki AmRest, prowadzącej obecnie ponad dwa tys. restauracji w 26. krajach świata), który zaprosił do współpracy naszego piłkarskiego idola -podaje pierwsze szczegóły Jastrzab Post. 

Szelągowska wyznała, co myśli o programie „Nasz nowy dom”. Czy konkuruje z Katarzyną Dowbor?

Popularne wiadomości teraz

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk pokazała wyprawki dla maluszka: aktorka przygotowuje się do porodu

Daniel Martyniuk pokazał nowe zdjęcie córki: mała Laura oczarowuje swoim dziecięcym uśmiechem

Zdjęcia, które byłyby nudne, gdyby koty nie pojawiły się nagle w kadrze

Otwarcie planowane na czerwiec/ lipiec:

To będzie prawdziwy sports bar z krwi i kości, gdzie można poczuć sportowego ducha walki. Miejsce dla fanów sportu, ale też dla ludzi, którzy chcą zjeść fajny obiad w rodzinnej atmosferze. Koncept będzie inspirowany amerykańską kuchnią, ale więcej nie mogą powiedzieć. Otwieramy w czerwcu/lipcu.

Za co będzie odpowiadać Tadeusz Muller?

Zajmuję się stworzeniem menu, koncepcji tego, jak to miejsce ma wyglądać, czym ma zaskakiwać gości. Całym formatem miejsca, co nie jest łatwe, bo miejsce jest bardzo duże, jest około 3300 metrów kwadratowych, trzy kuchnie. Będziemy mieli mam nadzieję tabakę od wakacji. Tabaka w gastronomii to jest nic innego, jak ostry zachrzan na kuchni i to jest w slangu życia kulinarnego codzienne nasze określenie. Każdy chce mieć za drzwiami kuchni tabakę.

robert lewandowski
robert lewandowski

Fanki otworzyli usta z zaskoczenia: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swojego brata

Robert Lewandowski starannie przygotowuje się do tego:

Jest na łączach. Dostaje wszystkie materiały, wszystkie dania i daje feedback. (...) To wygląda tak, że my to przygotowujemy od jakiegoś czasu w kuchni zewnętrznej, tam powstaje cały koncept, robimy całe menu, robimy taste panele, gdzie próbujemy wszystkich tych dań. Udoskonalamy je, liczymy koszty, bo to jest najważniejsze w prowadzeniu restauracji. Rekrutujemy ludzi, dobieramy talerze. Teraz właśnie to wszystko się dzieje.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia