Jakieś czas temu w polskich mediach aktywnie mówiło się o dziennikarzu Tomaszu Lisa, a właśnie wszyscy się martwiły o stan jego zdrowia. Tomasz Lis trafił do szpitala na oddział intensywnej terapii. Według mediów przeżył udar. Bardziej szczegółowo o tym, możesz przeczytać w naszym artykule

Żywa Barbie! Znany Ken zmienił swoją płeć. Teraz jest kobietą

Tomasz Lis wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Dzisiaj możemy zobaczyć naczelnego redaktora Newsweeka w zupełnie innym wyglądzie. Dziennikarka Katarzyna Kolenda-Zaleska podzieliła się zdjęciem z Tomaszem Lisem na swoim Instagram, zrobionym w samym szpitalu. Razem wspierają WOŚP i namawiają innych do udziału w tej szlachetnej inicjatywie.

"Wszyscy gramy @fundacjawosp i nawzajem się wspieramy. Z uśmiechem, bo idzie ku dobremu." - podpisała ona swoje zdjęcie.

Lis pozuje uśmiechnięty na kamerę. Widać, że jest słaby, ale już czuje się lepiej. W tą samą chwilę pod postem pojawiło się sporo komentarzy od obserwujących, którzy aktywnie życzyły dziennikarzowi szybkiego zdrowia i powrotu do pracy.

Gabriela Coutinho kolejnym objawieniem „The Voice Kids”. Dziewczynka wygląda zupełnie jak Roxi Węgiel

"Szybkiego powrotu do pełnej formy. Dziękuję za opublikowanie tego zdjęcia" "Widzę, że jest Pan nie tylko w dobrej kondycji, ale i młodszy. Brawo.", ,,Zdrówka, miło Pana widzieć", ,,Dużo zdrowia miło Pana widzieć brakuje pańskich komentarzy proszę szybko wracać".

Tam samo czytaj o tym, jak Tomasz Lis udostępnił swój pierwszy komentarz. W Polsce ostatnio większość "siedzieli na igłach", bo sporo osób bardzo martwiło się o stan zdrowia znanego polskiego dziennikarza Tomasza Lisa. Po tym ludzie zaczęli się ciągle interesować się tym, jak siebie czuje dziennikarz. Pojawiali się nawet plotki o śmierci Lisa. Natomiast jego żona- Hanna Lis odrzuciła tą informację. Teraz jest dobra informacja dla wszystkich fanów Tomasz Lisa. Polski dziennikarz napisał swój komentarz na Twiterze. 

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com