Z początkiem miesiąca Polskę obiegła smutna informacja o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Legendarny muzyk na zawsze pozostanie w pamięci swoich bliskich i fanów.

Piękne słowa porannej modlitwy

Są jednak osoby, dla których Krzysztof był całym światem. Jego życie doświadczyło go wiele razy, jednak zawsze obok stały kobiety.

Pierwszą żoną Krzysztofa była Grażyna Adamus. Kobieta jednak zostawiła nazwisko męża i jak sama mówi bardzo je lubi i ma do niego duży szacunek.

Pani Grażyna była wielką miłością Krzysztofa Krawczyka i jego pierwszą żoną. Poznali się w 1962 roku w liceum wieczorowym w Łodzi - oboje mieszkali w tym mieście.

Dołączył do nas w trakcie nauki, spojrzał na mnie i już wiedziałam, jak to się skończy. Odtąd tylko on odprowadzał mnie po szkole do domu i nosił za mnie teczkę

Popularne wiadomości teraz

32-letnia kobieta urodziła dwunaste dziecko. Jak teraz żyje ta hałaśliwa rodzina

Córki nie poznały swojej matki po tym, jak stylistka z nią pracowała

W wieku 7 lat zostali uznani za najpiękniejsze bliźniaki na świecie. Jak wyglądają po trzech latach

Cud życia: Małgorzata Rozenek -Majdan pokazała zabawne zdjęcia małego Henia. Fani: "Przeuroczy"

Przed ślubem byli parą przez 7 lat. Wówczas rozwijała się kariera Trubadurów. Zakochani jeździli razem w trasy koncertowe. Krzysztof rozpieszczał ukochaną prezentami.

Ślub Grażyny i Krzysztofa - cywilny i kościelny, odbył się w 1969 roku, świadkami byli Trubadurzy - Marian Lichtman i Sławek Kowalewski.

W 1973 roku podczas trasy koncertowej Grażyna przyłapała męża na zdradzie. Artysta zainteresował się Haliną Żytkowiak z zespołu Amazonki, która niespodziewanie zaszła w ciążę.

Przepraszał mnie, ale wybrał matkę swojego dziecka. Czy słusznie, nie mnie to oceniać. Uszanowałam jego wybór, choć byłam zrozpaczona, bo bardzo kochałam mojego męża i widziałam, że i on miał wyrzuty sumienia

Krawczyk rozwiódł się z Grażyną, ale także jego związek z Haliną, która dała mu jedynego syna nie przetrwał. Do końca życia był już wierny swojej ukochanej Ewie.

Grażyna Adamus wspomina zmarłego męża...

Złego słowa nie dam na niego powiedzieć. Nigdy w życiu niczego złego mu nie życzyłam. Był w porządku facetem, a że kochał kobiety...

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia