Blanka Lipińska otrzymała swoją wielką popularność w Polsce po tym, jak napisała romantyczną opowieść "365 dni". Z tego został nakręcony film, gdzie główną rolę zagrał włoski aktor Michelle Maroone. W 2020 roku Lipińska była prowadzącą reality show Polsatu Tylko jeden, w którym uczestnicy rywalizowali o profesjonalny kontrakt zawodnika MMA. 

Alicja Bachleda -Curuś jest oburzona! Aktorka dementuje plotki o stanu zdrowia ojca

Prywatnie pisarka była związana z Baronem. Razem tworzyli świetną parę, większość czekała na to, aż wezmą ślub. Niestety, ale w pewnym momencie poinformowali o tym, że się rozstali. Blania usunęła wszystkie wspólne zdjęcie z Baronem w swoich mediach społecznościowych. Teraz Lipińska poświęca czas na samą siebie i czuje się bardzo szczęśliwą. 

Blanka Lipińska pochwaliła się odważnym zdjęciem w bieliźnie

Blanka Lipińska ostatnio postanowiła trochę zaszałeć, między innymi opublikowała zdjęcie w samej bieliźnie i pokazała swoje piękne, seksowne ciało. 
Warto zaznaczyć, że Lipińska nie zawsze wyglądała tak pięknie i wysportowane. Kiedyś ważyła o 30 kg więcej. Wcześniej w rozmowie z mediami gwiazda zdradziła, co jej się udało zrzucić wielką wagę.

Sekret jest prosty – przestańcie żreć! Sprawdźcie jak duży macie dzienny wydatek kaloryczny, a później zwyczajnie dostarczajcie ich mniej niż spalacie. To się nazywa redukcja 😉 Proponuje jednak udać się do dietetyka-ja jestem na diecie od dziesięciu lat i uczyłam się wszystkiego sama (metodą prób i błędów). Będzie szybciej i zdrowiej, jak skorzystacie z rad specjalisty -powiedziała pisarka. 

A jak wam się podoba seksowne zdjęcie Blanki Lipińskiej?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia