Edyta Herbuś polska gwiazda, która w swoim życiu  zdąrzyła stać nie tylko dwukrotną Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych oraz dwukrotną  zdobywczynią Pucharu Polski. Tak samo Edyta jest utalentowaną aktorką, prezenterką telewizyjną i osobowością telewizyjną. Jej największa sława przyszła do niej, kiedy uczestniczyła w programie Taniec z gwiazdami. Tancerka zwyciężyła w 2. Konkursie Tańca Eurowizji w 2008 roku, a partnerował jej Marcin Mroczek.

Dlaczego Twój kot otwiera Twoje szafki i chowa się w szufladach

Popularne wiadomości teraz

Anna Mucha zdenerwowana w restauracji! Wszystko nagrała dla publiczności

Zagubiona suczka odnalazła swoją właścicielkę. Jej radość była nie do opanowania

Zyskała karierę dzięki komedii „Kogel-mogel”. Mało kto wie, jak nieszczęśliwe było jej życie prywatne

Znani rodzice, którzy wychowują ciężko chore dzieci. Ich życie jest trudniejsze, niż myśleliśmy

Swoją niesamowitą aktorską pracę mogliśmy zobaczyć w takich serialach, jak: Na wspólnej, Klan, Barwy szczęścia oraz Pierwsza miłość. W 2011 roku Edyta zdobyła statuetkę Plejada Top Ten. Swoje życie prywatne powiązała z Piotrem Bukowieckim.

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Edyta Herbuś zaskoczyła swoich fanów kontrowersyjnym zdjęciem. Z okazji 200 tyś. followerów gwiazda pokazała odważne zdjęcie. O tym więcej czytaj w naszym artykule. 

Na ten raz Harbuś zdecydowała się nie zmieniać tempa, a w podobnym kierunku podzieliła się swoim kolejnym foto. Na nim prezentuje się w limonkowym body z głębokim dekolte i z kolorowym makijażem. Do tego dołączyła czarne szpilki. 

Zarobki Zenka Martyniuka odbierają mowę. „Wprost” przeanalizowało dochody króla disco polo

"Dziś „Dziewczyna Heroina” i Projekt „S.O.S. Warszawa”- podobno to miasto uzależnia .. też tak czujecie?" - podpisała polska tancerka. 

Fakt tego, że kobieta w żadny sposób nie boje się pokazać się zbyt odważny sposób. Pod zdjęciem pojawili się komentarzy, gdzie ludzie zachwycali się niesamowitym widowiskiem. 

„Piękna i zmysłowa jak zawsze, Ślicznie Edytko, Piękne zdjęcie a te usta to"

A jak wam taki obraz Edyty Herbuś?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com