Wiktoria Gąsiewska jest polską aktorką i prezenterką telewizyjną. Swoją karierę aktorską zaczęła po tym, jak pojawiła się w krótkiej roli serialu Na Dobre i na Złe. Pojawiła się tak samo w innych serialach, takie jak: Rodzina zastępczaRodzinka.pl , O mnie się nie martw, Przyjaciółki czy Barwy szczęścia. Ponadto odegrała epizodyczne role m.in. w serialach: Mrok Codzienna 2 m. 3Komisarz Alex czy Prawo Agaty. Prywatnie jest związana z aktorem Adamem Zdrójkowskim. 

Barbara Kurdej-Szatan wspomina swoją ciążę. Zdjęcie wywołało sporo kontrowersji

Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się odważnym zdjęciem

22-letnia aktorka ostatnio opublikowała odważne zdjęcie, gdzie pozuje w dżinsach i biustonoszu. Wiktoria wygina się na krzesłu i odsłania swoją pierś. 
Pod zdjęciem oczywiście nie zabrakło komentarzy od zachwycających się fanów: Cudowna Wiki Gasieska wow śliczne ramiono, Hot Hot, Jaka piękna.
 
A jak wam się podoba zdjęcie Gąsiewskiej?

Tak samo czytaj o tym, jak Agnieszka Włodarczyk pokazała ciężarny brzuch. Celebrytka miała na sobie obcisłą sukienkę, dlatego widać było, jak rośnie jej brzuch, co świadczy o zbliżającym się porodzie. To ich pierwsze dziecko z Robertem Karasiem. Nie mogą się doczekać spotkania z nim.Płeć dziecka wciąż nikomu nie jest znana, więc wszyscy czekają. Szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule.  

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia