Barbara Kurdej-Szatan znana najbardziej z serialu "M jak miłość". Całkiem niedawna stała mamą po raz drugi. Na świat pojawił się syn Henryk. Z mężem Rafałem Szatanem już mają starszą córkę Hanię. 

Obecnie aktorka aktywnie się dzieli zdjęciami ze swoim małym synkiem. Mały Henia rośnie jak na drożdżach. Z powodu kwarantanny Basia ma możliwość dużo czasu spędzać ze swoim maluchem. 

Nie trzeba. Kiedy urodziła się Hania, miałam bardzo dużo pracy, więc musiał mi ktoś pomóc w opiece nad dzieckiem. Teraz, z powodu pandemii, tej pracy jest mniej, wiec spokojnie daję radę i cieszę się macierzyństwem. (…) Najtrudniejsze są poranki. Żeby zawieźć Hanię do szkoły, muszę obudzić Henia, bo przecież nie zostawię go samego. Ale potem wracam z synkiem do domu i mamy czas tylko dla siebie. Hania ma też sporo dodatkowych zajęć popołudniowych: szkoła muzyczna, szkoła musicalowa, a ostatnio wożę ją na dubbing… – mówiła Basia Kurdej-Szatan w rozmowie z mediami.

Alicja Bachleda -Curuś jest oburzona! Aktorka dementuje plotki o stanu zdrowia ojca

Barbara Kurdej -Szatan wspomina swoją ciążę

Ostatnio aktorka pochwaliła się wspomnieniami ze swojego błogosławionego stanu. Na Instagramie opublikowała zdjęcie przed samym porodem. Pozuje w jasnofioletowej sukni, z ...koktajlem w rękach! Na zdjęciu zaznaczyła, że napój był bezalkoholowy. 
Można się tylko domyślać, ile komentarzy otrzymała w swoją stronę.
 
A to jaką masz opinię na ten temat?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia