Małgorzata Socha jest najbardziej znaną aktorką w polskim show-biznesie. Swoją największą popularność zdobyła po serialu BrzydUla, gdzie zagrała Violettę Kubasińską-Hu. Małgosia poza występami w filmach i serialach aktywnie bierze udział w różnych kampaniach reklamowych. Prywatnie Socha dobrze się spełnia w roli żony i matki. Z Krzysztofem Wiśniewskim ma trójkę dzieci: Zofię, Barbarę i Stanisława. 

Aneta Kręglicka zmieniła fryzurę. To diametralna zmiana

Ostatnio aktorka postanowiła pochwalić się wspólnym zdjęciem ze swoją najmłodszą córeczką, 4-letnią Zosią. Na fotografii razem bawią się na plaży. Chociaż twarzy dziewczynki nie widać, możemy zobaczyć, jakie są podobni matka i córka. Zosia ma takie same blond włosy, jak i jej mama. Szczegółowo na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule

Małgorzata Socha w odważnej sesji zdjęciowej

Na najnowszym poście na Instagramie Małgorzaty Sochy możemy zobaczyć jej wyjątkową sesję zdjęciową. Aktorka pozuje w koronkowym body na kanapie i demonstruje swoje pośladki. Zdjęcie wykonano w 2012 roku. 

Back to 2012! Jedna z moich ulubionych sesji dla @viva_magazyn ✌️ A Wy do jakich zdjęć chętnie wracacie?? -napisała Socha.

Małgosiu bardzo pięknie wyglądasz na tym zdjęciu super ekstra, Wow!, Soszka noooooo, rozbilas bank, Rewelacja -czytamy w komentarzach. 
 
A jak wam się podoba zdjęcie Małgorzaty Sochy?
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia