Słynna i utalentowała Anna Lewandowska poza tym, że jest wielokrotną medalistką mistrzostw świata, Europy i Polski w karate, prezesem Olimpiad Specjalnych Polska, trenerką personalną, dietyczką, prezenterką telewizyjną i osobowiścią medialną, dodatkowo wspaniałe spełnia się w roli żony i matki. Razem z piłkarzem Robertem Lewandowskim wychowuje dwóch córek: Klarę i Laurę.

Aneta Kręglicka zmieniła fryzurę. To diametralna zmiana

Ostatnio w rozmowie z mediami gwiazda mówiła o swoim macierzyństwie, w szczególności wspominała swój poród, który ledwo przeżyła:

Pierwszy był bardzo ciężki, ledwo go przeżyłam. Ordynator, jak przyszedł po porodzie uścisnąć mi dłoń, powiedział: dzięki pani przygotowaniu gratuluję pani, bo to było wskazanie do cesarskiego cięcia, ale pani dała radę. Jest pani świetnym wzorem,  bo aktywność jest bardzo ważna i to jest przykład, że pomogła przejść przez ten poród. Drugi poród był zdecydowanie lżejszy. Trwał 30 minut, nawet nie zdążyli mi podać znieczulenia. Tak że to jest drugi, skrajny przykład porodu, ta aktywność zadziałała i bardzo chciałam to pokazać.

Popularne wiadomości teraz

Makijaż spłynął z twarzy: Anna Mucha pokazała się w złym świetle

Cud życia: Małgorzata Rozenek -Majdan pokazała zabawne zdjęcia małego Henia. Fani: "Przeuroczy"

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Anna Lewandowska pokazała, jak bawi się z córkami

W najnowszym poście Anna Lewandowska pochwaliła się niesamowitym zdjęciem tego, jak bawi się ze swoimi córkami: Klarą i Laurą Lewandowską. Tak wygląda prawdziwa insta mama!

Weszły mi na głowę ❤️👩‍👧‍👧Nie tak wygląda mama z Instagrama?😂 To one nauczyły mnie odpuszczać, zwalniać, leniuchować… 🧘 Uwielbiam takie rodzinne, niespieszne niedziele 🥰 Niedziela to dla mnie czas dla rodziny, czas odpoczynku. Odpoczynek to nie jest marnowanie czasu! Nie miejmy wyrzutów sumienia, gdy nasz organizm domaga się regeneracji 😴 Jest niezbędny dla naszego zdrowia! -napisała Lewandowska w swoim profilu. 

Czego ludzie w Tobie nie lubią? Mówi to Twój znak zodiaku

Jak słodko!! Super Aniu, że pokazujesz, że nie zawsze jest tak kolorowo jak wszyscy myślą. To jest niesamowicie ważne w dzisiejszych czasach; Wspaniałe dziewczyny; Ale fajne dziewczyny! ❤️ tez uwielbiam takie rodzinne niedziele! -czytamy w komentarzach.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia