Sprawą odejścia Krzysztofa Krawczyka żyje cała Polska. Muzyk odszedł niespodziewanie, gdy wydawało się już, że wszystko zaczyna się układać...

Potwór na drzewie w Krakowie. Sprawa została rozwiązana!

To cios dla wielu, ale z pewnością największą rozpacz ma w sobie wdowa po Krzysztofie - ewa Krawczyk. Chciałaby teraz spokoju i powrotu do równowagi, ale niestety nie jest to możliwe z jednego powodu.

Wszyscy wiedzą, że Ewa i Marian Lichtman z zespolu Trubadurzy nie darzą się sympatią. Ewa tolerowała mężczyznę, ale teraz miarka się przebrała.

Popularne wiadomości teraz

Jak mieszkają Piotr i Agata Rubik? Wnętrza ich domu robią wielkie wrażenie

Makijaż spłynął z twarzy: Anna Mucha pokazała się w złym świetle

Cud życia: Małgorzata Rozenek -Majdan pokazała zabawne zdjęcia małego Henia. Fani: "Przeuroczy"

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Na pogrzebie zmarłego Krzysztofa doszło do szeroko komentowanego w mediach incydentu z udziałem Lichtmana. Wdowa po artyście dosadnie wyprosiła z uroczystości muzyka, a Andrzej Kosmala oskarżył go o lansowanie się na śmierci przyjaciela.

Tydzień po pogrzebie żona artysty za pośrednictwem profilu męża w mediach społecznościowych wystosowała publiczny i poruszający apel do muzyka Trubadurów.

Marian Lichtman, ja muszę powiedzieć parę słów, bo już mam dość twojego mieszania się w nasze sprawy. Przyjacielem mojego Krzysia, oddanym na całe życie i teraz jest Andrzej Kosmala. Mój mąż mnie przed tobą ostrzegał, bo zawsze wynosiłeś do gazet co się dzieje u nas w domu. (...)

Niestety sprawy w rodzinie Krzysztofa mocno się skomplikowały, a jedynie spokój i rozsądek może pomóc...

Krzysztof Junior nagrał piękną płytę z Ojcem. A ja jemu krzywdy nigdy nie zrobię.Rozmawiałam z moim mężem o tym.Płacę od 15 lat za niego alimenty na jego dziecko i nadal będę to robić,opłacam fundusz emerytalny i jego mieszkanie i opłaty. Wszystko co sie należy Synowi Juniorowi dostanie,ale to jest proces który trwa. Sprawami mojego męża zajmuje sie nadal Andrzej Kosmala. A Ciebie błagam odpuść i nie mieszaj ludziom w głowach i uszanuj naszą żałobę. Okaż serce skoro się uważasz za przyjaciela bo oni tak nie robią! Do tego w tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie.Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze! Tylko nie biegnij z tym zaraz do prasy! Marian błagam Cię: daj nam spokój!Tobie i rodzinie duzo zdrowia! Ewa Krawczyk

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia