Książęta William i Harry, a także Kate Middleton rozmawiali i spacerowali razem po pogrzebie księcia Filipa w brytyjskim mieście Windsor.

Burmistrz miasta zrobił coś niezwykłego dla 9-letniego chłopca, który zamiatał ulice, aby pomóc matce

Kate i Harry zostali zauważeni podczas rozmowy po opuszczeniu kaplicy św. Jerzego w Pałacu Windsor, gdzie w sobotę odbyła się ceremonia pożegnania zmarłego męża królowej Elżbiety II. Książęta stali przez chwilę, nie zdejmując masek, a wkrótce dołączył do nich książę William, który również rozmawiał ze swoim bratem.

Przygotowano samochody dla reprezentantów na powrót do zamku Windsor, ale wnuki Kate Middleton i księcia Filipa zdecydowały się na spacer „jak rodzina”. W kaplicy nie mieli czasu na rozmowę, ponieważ wszyscy uczestnicy ceremonii siedzieli z dala od siebie ze względu na ograniczenia kwarantanny.

Jak wygląda teraz dziewczyna, która 5 lat temu ważyła zaledwie 26 kilogramów

Popularne wiadomości teraz

Cud życia: Małgorzata Rozenek -Majdan pokazała zabawne zdjęcia małego Henia. Fani: "Przeuroczy"

Joanna Koroniewska pochwaliła się słodkim zdjęciem swoich córek: Janina i Helenka razem pozują na plaży

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Oko za oko, ząb za ząb: 3 znaki zodiaku, które nigdy nie przyznają się do winy, nie przepraszają i się nie zmieniaja

Przed pogrzebem William i Harry po raz ostatni publicznie wystąpili wiosną 2020 roku na nabożeństwie w Dniu Wspólnoty Narodów, kiedy bracia ledwo ukrywali swoją zimną postawę. Uważa się, że powodem jest fakt, że Harry i Meghan Markle wyrzekli się rodziny królewskiej i przenieśli się do Stanów Zjednoczonych.

Wcześniej okazało się, że książęta William i Harry towarzyszyli księciu Filipowi w jego ostatniej podróży podczas procesji z zamku do kaplicy. Zostały one umieszczone w rzędzie po obu stronach kuzyna Petera Phillipsa. Obaj wujowie, Edward i Andrzej, szli przed nimi, a zaraz za karawanem byli książę Karol i księżna Anna.

Napisali również, że królowa Elżbieta II nie pozwoliła książętom Williamowi i Harry'emu maszerować obok siebie podczas pogrzebu księcia Filipa. Ponadto nakazała księciu Cambridge, aby wszedł do kaplicy wcześniej, aby zająć osobne miejsce podczas ceremonii. Królewski biograf Hugo Vickers zasugerował, że Peter Phillips miał pomóc swoim kuzynom nadrobić zaległości. Doniesiono, że książę Harry wrócił do Wielkiej Brytanii bez Meghan Markle, aby wziąć udział w pogrzebie swojego dziadka Filipa. Książę Sussex został zauważony na lotnisku Heathrow w niedzielę 11 kwietnia, skąd ochroniarz zabrał go do domku w celu izolacji.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia