Dzisiaj byli kochankowie złożyli oficjalne oświadczenie, w którym ogłosili separację po czterech latach związku. Mimo zerwania piosenkarka i gwiazda baseballu będą nadal wspierać się we wspólnych projektach roboczych.

"Tak źle się chyba nigdy nie czułem".Jacek Borkowski walczy z koronawirusem

Zdaliśmy sobie sprawę, że lepiej dla nas pozostać przyjaciółmi i mamy wielką nadzieję, że uda nam się utrzymać serdeczne stosunki. Będziemy nadal współpracować i wspierać się we wspólnych sprawach i projektach. Życzymy naszym dzieciom i sobie nawzajem wszystkiego najlepszego ”- powiedzieli Lopez i Rodriguez fanom programu Today TV.

Pierwsze plotki, że w związku pary gwiazd nie wszystko idzie gładko, pojawiły się w połowie marca. Następnie portal TMZ poinformował, że Jen i Alex zerwali zaręczyny, ale wkrótce potem sami kochankowie zaprzeczyli rozstaniu. Powiedzieli, że nadal są razem i wyjaśnili, że teraz pracują nad swoim związkiem.

Popularne wiadomości teraz

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Na pierwszy rzut oka ten dom był ruderą. Po metamorfozie wygląda obłędnie

Magda Narożna na komunii: ubrała się jak na dyskotekę

Zdjęcia, które byłyby nudne, gdyby koty nie pojawiły się nagle w kadrze

Wszystkie artykuły na ten temat są niewiarygodne. Teraz pracujemy nad niektórymi rzeczami w naszym związku - powiedziała wtedy para.

Zbigniew Zamachowski okazał się godnym pozazdroszczenia panem młodym. Nie tylko Gabriela Muskała zwróciła na niego uwagę

Wkrótce w prasie pojawiła się informacja, że ​​Rodriguez poleciał do Lopez, aby nakręcić wideo na Dominikanie, a następnie tabloidy otrzymały zdjęcia paparazzi, w których kochankowie pokazali absolutną idyllę w związku: czule przytulali się i całowali.

Insidery, z kolei argumentowali, że para robi wszystko, co w jej mocy, aby przezwyciężyć kryzys. Według nich Jennifer i Alex spędzili razem kilka dni na Dominikanie, gdzie Lopez czuła się absolutnie szczęśliwa.  Jednocześnie wielu fanów zauważyło, że jakiś czas temu piosenkarka zdjęła pierścionek z ręki, który Rodriguez podarował jej podczas zaręczyn na Bahamach.

Romans Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza stał się znany w 2017 roku. Para szybko się do siebie zbliżyła, wprowadziła się i wychowywała razem dzieci z poprzedniego związku. W 2019 roku Alex złożył ukochanej propozycję małżeństwa. Para kilkakrotnie zmieniała termin ślubu: najpierw dlatego, że Lopez przygotowywała się do dużej trasy koncertowej z okazji swoich 50. urodzin, a następnie z powodu pandemii koronawirusa.

Możliwe, że powodem rozstania piosenkarki z panem młodym była jego niewierność. Wcześniej w prasie pojawiły się plotki o jego romansie z młodą gwiazdą reality show Madison LeCroy. 

Jednak potem te rozmowy szybko ucichły, ponieważ zarówno sam Rodriguez, jak i jego bliscy przyjaciele twierdzili, że były to puste plotki. Jednocześnie osoby wtajemniczone twierdzą, że problemy w związku między Jennifer a Alexem zaczęły się pod koniec 2020 roku. Potem przyjaciele Jen rzekomo otworzyli oczy na jej chłopaka i powiedzieli, że przez kilka lat prowadził romantyczną korespondencję z różnymi dziewczynami.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia