Aktorka Zosia Zborowska jest w ciąży. O tym, że z Andrzejem Wroną zostaną rodzicami poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pomimo tego, że aktorka znajduje się teraz w przepięknym stanie, jakie czas temu opowiadała, jak ciężko znosi ciążę.

(..) Przepraszam, ale już słyszę, jak sapię. To jest hardkor z tym sapaniem. Byłam dzisiaj pierwszy raz w dubbingu od momentu, jak zaszłam w ciążę i myślałam, że wyzionę ducha. (...) było dużo długich zdań i robiłam tak: "yyyy haaaaa, yyyyy haaaaa" -mówiła na Insta Story.

Przemek Kossakowski świętuje urodziny i chwali się tortem: " Na pewne zjawiska nie mamy wpływu"

Ostatnio celebrytka powiedziała o tym, jakie imię wybrała dla dziecka. Między innymi postanowiła zorganizować Q&A i odpowiedzieć na pytania, które interesują jej internautów. Najpierw powiedziała o tym, w jakim teraz stanie się znajduje. Zdradziła, że czuje się coraz lepiej niż wcześniej. Więcej na ten temat możesz przeczytać TU. 

Popularne wiadomości teraz

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Magda Narożna na komunii: ubrała się jak na dyskotekę

Testy wytrzymałościowe. Kobiece znaki zodiaku, które niezłomnie znoszą wszystkie ciosy losu

Zdjęcia, które byłyby nudne, gdyby koty nie pojawiły się nagle w kadrze

Zosia Zborowska opublikowała archiwalne zdjęcie

Zosia Zborowska w swoich mediach społecznościowych pochwaliła się sesją zdjęciową przed ciążą. Na foto pozuje w krótkim topie i spodniach. Aktorka wyznała, że ważyła wówczas 72 kilogramy.

Miało się kiedyś tę talię. A wiecie co jest najlepsze? Że ważyłam wtedy 72 kilogramy. Wiem, bo z ciekawości weszłam wtedy na wagę, normalnie tego nie robię już od lat, bo wpędzało mnie to w paranoje i notoryczne kompleksy. Raz na jakiś czas robię sobie pomiar mięśni, tkanki tłuszczowej i wody w organizmie i tyle. Obecnie ważę najwięcej w moim życiu (w ciąży u lekarza ważą co miesiąc) i mam na to tak wywalone jak nigdy. Jedyne co to cholernie brakuje mi porządnej aktywności fizycznej, no ale pewnych kwestii nie przeskoczę - napisała.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia