Kuba Wojewódzki w swoim talk-show zawsze zaczyna odcinek od krótkiej wzmianki o tym co się dzieje na świecie, w polityce, czy w show-biznesie. Tym razem nie było inaczej. Dziennikarz przed przyjściem wtorkowych gości, czyli Natalii Szroeder i członków Ekipy FrizaPateckiego i Trombę, odniósł się do swojego serdecznego kolegi z byłej pracy - Tomasza Kammela.

Prokop do córki Agaty Mróz: „Piszą, że gdyby nie ty, to mama wciąż by żyła”. Jej odpowiedź wzrusza do łez

Mało kto bowiem wie o tym, że zanim Kuba Wojewódzki osiadł w TVN, najpierw pracował w TVP, a potem w Polsacie. Co zabawne, podczas jednego z pierwszych sezonów jego porgramu w TVN, Wojewódzki zaprosił Kammela do swojego programu. Kammel był wówczas uczestnikiem "Tańca z gwiazdami" i plotkowano, że wraz z przejściem Magdy Mołek do konkurencyjnej stacji, on także ma szanse na przejście. Tak się jednak nie stało. I mimo iż wszelkie wielkie nazwiska z Telewizji Publicznej uciekają - Tomasz Kammel czuje się w tej stacji jak pączek w maśle, co udowodnił swoim ostatnim stwierdzeniem na koncercie Andrea Bocelli.

Bocelli zatytułował swój koncert „Cud życia”. I to bardzo pięknie wpisuje się w ducha świąt Wielkiej Nocy, ale nie tylko. Wpisuje się również w to, co widzę na sali, bo cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie. A wraz z cudem jego rodzice, Joanna i Jacek Kurscy – powiedział Kammel tuż przed rozpoczęciem koncertu.

Bliźniacy z „Dużych dzieci” byli ulubieńcami widzów. Jak dziś wyglądają i czym się zajmują?

Popularne wiadomości teraz

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Ile naprawdę lat mają polskie gwiazdy? Niektóre z nich wyglądają na o wiele starsze

Testy wytrzymałościowe. Kobiece znaki zodiaku, które niezłomnie znoszą wszystkie ciosy losu

Zdjęcia, które byłyby nudne, gdyby koty nie pojawiły się nagle w kadrze

Wojewódzki postanowił mu za ten tekst dać pstryczka w nos i w swoim programie powiedział:

Dziś chciałbym zacząć trochę inaczej. Dziś chciałbym zacząć tak jak mój były kolega z TVP. Chciałbym dziś zacząć od powitania cudu życia w pierwszym rzędzie. Dobry wieczór państwu, dobry wieczór. Jako że jesteśmy w telewizji demokratycznej, amerykańskiej to ja witam cud zycia we wszystkich rzędach. Witam bardzo serdecznie. Zacytowałem mojego byłego kolegę. Zawsze myślałem, że tylko poród może być pośladkowy, okazuje się, że powitanie także. Co ta zaraza robi z ludźmi naprawdę. Nie mówię o koronawirusie, mówię o TVP.

No cóż, stwierdzenie Kuby Wojewódzkiego "były kolega" odnośnie do Tomka Kammela jest dość dosadne. Myślicie, że Tomasz Kammel się tym przejmie?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia