A jeśli w jednych przypadkach staje się swego rodzaju cechą i wyzwalaczem uznania, w innych jest gwarantem lukratywnych kontraktów z producentami i studiami filmowymi.

Jak ci się podobają te eksperymenty z wyglądem gwiazd

Jednak w innych sytuacjach wizyta u lekarza jest niezbędną koniecznością związaną nie tylko ze zmianami związanymi z wiekiem, ale także różnymi chorobami.

Mickey Rourke

Popularne wiadomości teraz

32-letnia kobieta urodziła dwunaste dziecko. Jak teraz żyje ta hałaśliwa rodzina

Córki nie poznały swojej matki po tym, jak stylistka z nią pracowała

Cud życia: Małgorzata Rozenek -Majdan pokazała zabawne zdjęcia małego Henia. Fani: "Przeuroczy"

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Hollywoodzki aktor Mickey Rourke nigdy nie widział sensu ukrywania swojej operacji plastycznej przed publicznością. Co więcej, z czasem interwencja chirurgów stała się widoczna. Początkowo Rourke trafił do kliniki chirurgii plastycznej z powodu wielu kontuzji, jakich doznał na ringu bokserskim. Wielokrotnie łamano mu nos i kości policzkowe, dodatkowo lekarze zdiagnozowali u aktora liczne złamania żeber.

Jednak na początku lat dziewięćdziesiątych fani zaczęli zauważać dziwne zmiany na twarzy Rourke'a - jego kości policzkowe były wyraźnie opuchnięte, wydawało się, że aktor bardzo często stosował chirurgię estetyczną. Sam gwiazdor odrzucił te plotki. Jednak wiele lat później Rourke przyznał dziennikarzom, że jego nowy wygląd był wynikiem nieudanej operacji plastycznej. Wszystkie kolejne operacje były próbą usunięcia tych usterek.

Drew Barrymore

Gwiazda Aliens i Charlie's Angels Drew Barrymore również musiała udać się do chirurga plastycznego na początku swojej kariery aktorskiej. Podczas gdy większość hollywoodzkich diw starała się zwiększyć swoją objętość, Drew wręcz przeciwnie, była strasznie skomplikowana z powodu swoich piersi.

W wywiadzie przyznała, że ​​jest bardzo zmęczona nadmierną uwagą mężczyzn, którzy uparcie odmawiali postrzegania jej jako zawodowej aktorki. Mało kto wie, że operacja zmniejszenia piersi to dość złożony zabieg chirurgiczny, wymagający od lekarza wysokiego poziomu profesjonalizmu. Na szczęście Barrymore udało się znaleźć godnego specjalistę i pozbyć się psychologicznych problemów spowodowanych zbyt dużym jej zdaniem biustem.

Anna Lewandowska pokazała niezwykłe zdjęcie. Cała rodzina razem

Megan Fox

Megan Fox jest jedną z nielicznych hollywoodzkich aktorek, która w swojej karierze nigdy nie ukrywała roli chirurgii plastycznej. Na kilka lat przed spotkaniem z reżyserem Michaelem Bayem przyszła gwiazda postanowiła odwiedzić klinikę chirurgii plastycznej. Warto zaznaczyć, że mimo licznych interwencji wszystkie zmiany w wyglądzie aktorki były bardzo zgrabne, aw niektórych przypadkach ledwo zauważalne.

Według doniesień zachodnich mediów Fox co najmniej trzykrotnie przeszła korekcję nosa - usunęła garb nosa, uniosła jego czubek i zmieniła kształt nozdrzy. Ponadto aktorka powiększyła biust i usta, uniosła kości policzkowe, wykonała korektę podbródka i kilka zastrzyków z botoksu.

Sylvester Stallone

Aktor, reżyser i scenarzysta Sylvester Stallone, powszechnie znany z ról w filmach „Rambo” i „Rocky”, wielokrotnie korzystał z usług nowoczesnej chirurgii plastycznej. To prawda, z różnym skutkiem. W wywiadzie Stallone powiedział, że po raz pierwszy trafił pod nóż chirurga z powodu fizycznej konieczności - uszkodzenia nerwu twarzowego.

Jednak dziennikarze są pewni, że aktor nie ograniczył się do jednej operacji i wyraźnie uciekł się do jakiegoś rodzaju procedur estetycznych. Według plotek Stallone miał kilka liftingów twarzy, korekt podbródka i zastrzyki z botoksu. Wielu uważa, że ​​aktor zdecydował się na operację pod naciskiem matki, wielkiej fanki chirurgii plastycznej.

John Travolta

John Travolta zaczął stosować chirurgię plastyczną na długo przed pojawieniem się pierwszych zmarszczek związanych z wiekiem. Kilka lat temu Travolta u szczytu popularności przeszedł operację przeszczepu włosów - był to wymuszony zabieg spowodowany przedwczesnym łysieniem. Należy zauważyć, że przeszczep był niezwykle udany. Następnie aktor postanowił nie poprzestać na tym - ale tym razem jego twarz stała się przedmiotem pracy chirurgów plastycznych.

W szczególności Travolta poważnie stosowała różne zabiegi odmładzające, wielokrotnie uciekała się do liftingu twarzy, w wyniku czego prawie całkowicie pozbył się zmarszczek mimicznych. Wielu fanów aktora uważa ten krok za nieuzasadniony, ponieważ zmarszczki mimiczne są szczególnie ważne dla jego zawodu, przede wszystkim pomagają przekazać emocje bohaterów na ekranie. Jednak wydaje się, że sam Travolta nie żałuje swojej decyzji.

Ariel Winter

Aktorka Hollywood Ariel Winter, znana z serialu komediowego „American Family”, została zmuszona do położenia się na stole chirurga plastycznego w wieku siedemnastu lat. Podobnie jak Drew Barrymore dokonała redukcji objętości piersi, ale przyczyny tej decyzji były nie tylko psychologiczne, ale także fizjologiczne.

Ariel już w okresie dojrzewania miała duży biust - z tego powodu zaczęła odczuwać silny ból pleców i stawów. Ponadto aktorka była strasznie ograniczona w wyborze ubrań. Nie mogła założyć czegoś luźnego, a sukienki, które były zbyt obcisłe, przyciągały wiele uwagi. Z tego powodu prasa zaczęła oskarżać Ariel o celową seksualizację jej wizerunku. Aktorka w wywiadzie przyznała, że ​​starała się nie zwracać uwagi na krytykę internautów, ale w poprzedniej formie też nie mogła być naprawdę szczęśliwa.

Zac Efron

Aktor z Hollywood Zac Efron zaczął grać jako nastolatek, więc wszelkie zmiany w jego wyglądzie szybko stały się publiczne. Być może właśnie z tego powodu Zach zawsze otwarcie mówił o swoich operacjach plastycznych i powodach, które motywowały go do radykalnych zmian w wyglądzie. Tak więc lekarze pomogli aktorowi w poprawieniu niewłaściwego ugryzienia. Krążą plotki, że Efron również wykonał korekcję nosa - na niektórych zdjęciach wydaje się, że lekko uniósł czubek nosa. Jednak sam aktor woli nie komentować tych spekulacji.

Courteney Cox

Gwiazda serialu „Przyjaciele” Courtney Cox szczerze żałuje, że w pogoni za wieczną młodością zwróciła się do chirurgów plastycznych. W wywiadzie z 2016 roku aktorka szczerze opowiedziała o tym, jak bała się spojrzeć na siebie w lustrze, obawiając się, że zobaczy tam rozproszenie zmarszczek. To właśnie ten strach ostatecznie zmusił ją do pójścia do kliniki. Cox zrobiła cztery operacje plastyczne. Których nie sprecyzowała.

Uważa, że ​​wraz ze zmarszczkami straciła część swojego naturalnego piękna. Z tego powodu niektórzy reżyserzy przestali z nią pracować. Teraz aktorka zachęca wszystkich do zastanowienia się dwa razy przed operacją.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia