Agnieszka Kotońska swoją rozpoznawalność otrzymała po GoggleBox. Gwiazda ma swoje konto na Instagramie, gdzie jej obserwują ponad 200 tysięcy osób. W swoich social mediach Agnieszka często dzieli się zdjęciami swojego nowego wyglądu, przecież wcześniej Kotońska ważyła ponad 106 kilogram. 

Agnieszka Kotońska wspomina swój ślub

Jak się okazuje, Agnieszka Kotońska już w 16 lat zaszła w ciążę. Jak przyznaje się sama, bez jej rodziców i przyszłych teściów nie poradziłaby sobie. Mały Dajan opiekował się babcią (matką Artura), gdy sami Artur i Agnieszka musieli skończyć szkołę. I tylko za trzy lata Kotońska razem ze swoim mężem wzięli ślub. W rozmowie z Plotkiem celebrytka wspomina ten dzień.

Nasz ślub był wymarzonym ślubem. Jechaliśmy karetą, ja miałam dwie sukienki na przebranie, mój mąż dwa garnitury. Najpierw mieliśmy ślub cywilny, później kościelny. Mieliśmy trochę problemów z dokumentacją, ponieważ Artur nie miał 21 lat. Zabawa była na 120 osób, poprawiny na 140. Orkiestra trwała trzy dni, po tygodniu znowu była impreza. Do rodziców przyjechali goście, była ekipa grająca. Wymarzony czas. Suknia z falbanami, na głowie miałam diadem. Byłam królową, faktycznie. Jadąc karetą machałam do ludzi jak papież, jak księżna Diana. To było takie nasze, takie wyczekane, bo Dajanek miał trzy latka, a zaręczeni byliśmy dwa lat.

W tym roku para będzie świętować 26. rocznicę ślubu:

5 sierpnia będziemy świętować. O odnowie przysięgi myśleliśmy rok temu, kiedy mieliśmy 25-lecie ślubu. Pandemia pokrzyżowała nam plany. Pojawiły się maseczki, restauracje były zamykane, więc powiedzieliśmy sobie, że nie chcemy bawić się w dobie ograniczeń. Chcemy to pięknie wspominać tak jak ślub. W planach odnowa na 30-lecie, bo tyle lat wytrzymać razem, to naprawdę jest coś… Mam nadzieję, że pandemii już nie będzie. Zaprosimy na pewno ten sam zespół, Rex. Bardzo często ich słuchamy.

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska po raz pierwszy pokazała synka: razem z mężem podziwiają się nad dzieckiem

Ile naprawdę lat mają polskie gwiazdy? Niektóre z nich wyglądają na o wiele starsze

Magda Narożna na komunii: ubrała się jak na dyskotekę

4 znaki zodiaku, które potrafią uczynić każdy związek toksycznym

Michał Wiśniewski świętuje rocznicę ślubu z Polą. Gwiazdor opublikował romantyczne zdjęcie

Czy ktoś będzie na imprezie z polskich gwiazdorów?

Ani Zenek, ani Bayer Full, ani Sławomir. Już żadnego Zenka, świat ma ich dosyć. Nawet w małej miejscowości… Telewizja Polska bardzo zraziła ludzi do Zenka. Jest go za dużo -powiedziała na koniec Agnieszka Kotońska. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia