Ania Starmach jest kucharką, jurorką programów kulinarnych „MasterChef” i „MasterChef Junior”, autorką książek. Także jest prowadzącą kulinarnego programu w stacji TVN Style – „Pyszne 25″, gdzie przygotowuje pyszne dania w 25 minut i to za 25 złotych.

Ania Starmach wzięła ślub z Piotrem Kuskiem. Małżonkowie od prawie trzech lat sprawdzają się w roli rodziców. W 2018 roku przyszła na świat ich córka, Jagna, a dziewczynka lada chwila zostanie starszą siostrą. Jurorka Masterchef i Masterchef Junior jest w drugiej ciąży, o której poinformowała na początku grudnia. Ostatnio kucharka pochwaliła się zdjęciem swojego Baby Shower. W social mediach szczęśliwa pozowała z niebieskimi balonami. Imprezę organizowali dla niej jej siostry. 

Po raz pierwszy w życiu ktoś mnie tak zaskoczył. Baby shower niespodzianka. W pierwszej ciąży to ja byłam organizatorem różowego baby shower. Teraz takiej organizacji imprezy z przyczyn oczywistych po prostu się bałam. Boje się o swoje zdrowie i zdrowie maluszka. Bardzo bym nie chciała teraz zachorować i w sumie z nikim się już nie widuje (…) -pisała Starmach na swoim Instagramie.

Ania Starmach eksponuje swój ciążowy brzuszek

Ostatnio gwiazda MasterChef pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem, gdzie zaprezentowała swój ciążowy brzuszek. Spacerując po Krakowie, Ania łapała pierwsze promienie wiosennego słońca.
Pod zdjęciem oczywiście nie zabrakło komplementów od fanów:
 • Aniu wyglądasz kwitnąco.
 • Najpiękniejsza Pani Ania.
 • Pięknie, u mnie też śliczna pogoda.
 • Do twarzy Pani z brzuszkiem.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

 1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

 2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

 3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

   

 4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

 5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia