Joanna Krupa od wielu lat zawodowo zajmuję się modelingiem. W 2018 roku Asia stanęła na ślubnym kobiercu. Wybrankiem jej serca jest amerykański przedsiębiorca Douglas Nunes. W 2019 roku para powitała córkę Ashę Leigh. Od tego czasu całe social media Krupy zostały wypełnione zdjęciami małej dziewczynki. Joanna relacjonuje od samego początku wszystko, co jest związane z córką: od samych narodzin do dziś. 

krupa
krupa

Klaudia Halejcio już wybrała imię dla swojej córki. Jest to coś niepowtarzalnego!

Joanna Krupa tańczy z córką, a wszyscy patrzą na coś innego

Ostatnio gwiazda Top Model opublikowała wyjątkowe nagranie, gdzie miło tańczy ze swoją córką Ashą Leigh w rytm dziecięcej piosenki Baby shark. Dziecko powtarza wszystkie ruchy swojej mamy. Modelka miło spędza czas ze swoją pociechą. 
 
Internauci oczywiście byli bardzo zachwyceni wspólnym tańcem Krupy i jej córki. Jednak swoją największą uwagę zwróciły na całkiem coś innego. Między innymi na lekki brzuszek Joanny, który był dobrze widoczny w obcisłej sukni. Czy gwiazda znajduje się w drugiej ciąży?
Chyba drugie dziecko jest w drodze? – zastanawiała się jedna z fanek, a inna zasugerowała, że być może to efekt kilku dodatkowych kilogramów, jakie prawie każdy zyskał w czasie kwarantanny.

joanna krupa z córką
joanna krupa z córką

joanna krupa z córką
joanna krupa z córką

Joanna Krupa na razie w żaden sposób nie skomentowała to. A ty co myślisz na ten temat?
 
Tak samo czytaj o tym, jak Małgorzata Rozenek-Majdan skarży się na problemy ze zdrowiem. Po porodzie swojego trzeciego dziecka Małgosia w bardzo szybki sposób wzięła na siebie dużo obowiązków. Zwłaszcza szybko zaczęła nagrania w programach, zagrała w filmie Patryka Vegi, stworzyła swój własny program na odchudzanie "Rozenek cudnie chudnie", a całkiem niedawna stworzyła swoją własną markę odzieżową. To odpowiednio wpłynęło na jej zdrowie.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia