Małgorzata Rozenek-Majdan to najbardziej znana celebrytka w polskim show-biznesie. Po raz pierwszy w mediach pojawiła się w 2007 roku. Wtedy zagościła w programie Zacisze gwiazd na antenie TVP. W latach 2012-2014 stała prowadzącą programu Perfekcyjna pani domu, który był emitowany na TVN.

Prywatnie ma dwóch synów od pierwszego związku z aktorem Jackiem Rozenkiem. W czerwcu 2020 roku powitała trzeciego synka Henia, który stał pierwszym dzieckiem dla Radka Majdana. Para nie ukrywa, że skorzystała się w metody in vitro. To kosztowało im nie tylko dużo pieniędzy, a i nerwów. Wcześniej w rozmowie z mediami prezenterka opowiadała o trudnych początkach swojej trzeciej ciąży: 

My z Radosławem byliśmy w bardzo komfortowej sytuacji – mieliśmy wsparcie rodziny, przed nikim tego nie ukrywaliśmy, a do tego mieliśmy najlepszą opiekę medyczną w Polsce. Mimo wszystko kosztowało nas to mnóstwo nerwów. Nie chcę wiedzieć, co czują ludzie, którzy podchodzą do in vitro w strachu, że ktoś się dowie i przez to będą wytykani palcami.

Doda świętuje urodziny swojej mamy

Małgorzata Rozenek-Majdan ma problemy ze zdrowiem

Po porodzie swojego trzeciego dziecka Małgosia w bardzo szybki sposób wzięła na siebie dużo obowiązków. Zwłaszcza szybko zaczęła nagrania w programach, zagrała w filmie Patryka Vegi, stworzyła swój własny program na odchudzanie "Rozenek cudnie chudnie", a całkiem niedawna stworzyła swoją własną markę odzieżową. To odpowiednio wpłynęło na jej zdrowie.
 
Ostatnio w rozmowie z "Super Expressem" gwiazda zdradziła, że ma problemy z kręgosłupem. 
Także ostatnio celebrytka odważyła się na operację zmniejszenia biustu: 

Już mnie one (piersi - przyp.red.) nie bawią. Chciałabym powrotu do swojej szczupłej, zwinnej i sportowej sylwetki.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia