W życiu Agnieszki Włodarczyk w ostatnim czasie dużo się dzieje. Przede wszystkim aktorka zakochała się i jest w szczęśliwym związku. Po drugie - skończenie 40., no i po trzecie - ciąża. Celebrytka zachwyca się swoim stanem. Uważa, że nigdy dotąd nie była tak szczęśliwa.

Czas oczekiwania na potomstwo to też czas wielu przemyśleń, z którymi Agnieszka Włodarczyk chętnie dzieli się ze swoimi fanami. Tym razem tematem do rozmyślań był dom, którego aktorka aktualnie szuka. Po wielu ekscesach mieszkaniowych, aktorka uważa, że dopiero następne lokum będzie tym wymarzonym.

Wiem, że dopiero ten następny będzie tym docelowym. Wspólnym. Upragnionym. Bo dopiero teraz wszystko mi się w życiu zgadza. Nie wiem, kiedy go znajdę, a może wybuduję, ale zaczynam się rozglądać.

Kasia Glinka nie mogła się powstrzymać. Pochwaliła się figurą, ale zaraz tego pożałowała

Włodarczyk podzieliła się jednak niemiłym doświadczeniem, kiedy w przeszłości kupiła 400-metrową willę z salą kinową czy siłownią za ogromne pieniądze.

Popularne wiadomości teraz

Po pożegnalnej ceremonii książę Harry rozmawia z Williamem i Kate Middleton

Joanna Koroniewska pokazała trzyletnią córkę Helenę. Fani: "Cudne oczka"

Żona Sławomira jest w ciąży? Magdalena "Kajra" opublikowała zdjęcie z brzuszkiem

Fani dostrzegają podobieństwo między Rabczewską a Rozenek

Z 38- metrówej rudery przeprowadziłam się do 400 metrowego segmentu. To były nie ukrywam tłuste lata, a ja miałam dosyć ukrywania wstydu gdzie mieszkam. Wzięłam kredyt we frankach, odpicowałam chatę na wysoki połysk, i myśląc , że to mi przyniesie szczęście inwestowałam tylko w dom przy okazji zaharowując się jak wół. Na dole miałam salę kinową, a siłownie na piętrze, 8 pokoi łącznie- pokój kąpielowy powierzchnię zabawową na samej górze, gdzie była druga kuchnia

Dom jednak nie sprawiał przyjemności aktorce, a wręcz odwrotnie - świadomość kredytu, który zaciągnęła, by go kupić - była uciążliwa i przerażająca.

..Nie metry, ani życiowe „umilacze” sprawią, że będziesz szczęśliwa. Duża powierzchnia bez poczucia, że jest się kochaną, bez poczucia bezpieczeństwa, bez perspektywy rodziny, za to z perspektywą 30 lat oddawania do banku co miesiąc ogromnej sumy pieniędzy, sprawia, że czujesz się więźniem.

Jakie wykształcenie ma Sylwia Bomba? Mało kto wie, że celebrytka skończyła elitarną szkołę

Aktorka doszła też do ciekawej konkluzji.

Kiedy sprzedałam po 5 latach te mury, poczułam ulgę… Nigdy więcej życia na wyrost, na pokaz, dla frajdy znajomych a mojej udręki.

Widać więc, że Agnieszka Włodarczyk znalazła się w miejscu, w którym dobra materialne nie robią już na niej takiego wrażenia jak kiedyś, a jest to spowodowane szczęściem prywatnym.

Tak trzymać!

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem