Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej znanych podróżniczek. Z kamerą dociera w najdalsze zakątki świata, by pokazać widzom piękno naszej planety. Zawsze była zainteresowana losami drugiego człowieka i tym co dzieje się na świecie.

Nic więc dziwnego, że postanowiła zabrać głos w tak ważnej sprawie jak pożary w Australii.

Historia wzruszającego zdjęcia, które obiegło cały świat

Jej wpis w mediach społecznościowych jest bardzo wzruszający i emocjonalny. Jednak intencją Martyny nie jest wyciskanie łez tylko zwrócenie uwagi na to, że każdy z nas powinien dbać o ziemię. Codziennie! W każdej najmniejszej czynności powinniśmy myśleć o przyszłości.

AUSTRALIA PŁONIE OD KILKU MIESIĘCY🔥 Sytuacja jest dramatyczna❗Całość zniszczeń, we wszystkich regionach Australii, sięga ok. 6 MILIONÓW HEKTARÓW!!! 20 osób straciło życie, a kolejnych 17 uznaje się za zaginione, spłonęły tysiące domów. ZGINĘŁO PRAWIE 500 MILIONÓW ZWIERZĄT, kilka gatunków prawdopodobnie przestało w ogóle istnieć. Chmura dymu, która unosi się nad Australią jest większa niż wspólna powierzchnia wszystkich krajów Unii Europejskiej... To ogromna KATASTROFA EKOLOGICZNA❗Służby ratunkowe nie są w stanie zapanować nad ogniem. Zatrzymać go może tylko obfity deszcz, ale prognozy nie są dobre. Można się go spodziewać dopiero w lutym. Pożary najprawdopodobniej potrwają jeszcze wiele kolejnych tygodni💔 STOIMY PRZED POWAŻNYM ZAGROŻENIEM DLA CAŁEGO ŚWIATA I PRZED NAJWAŻNIEJSZYM WYZWANIEM. Zmiany klimatyczne i wynikające z nich zagrożenia to żadne „teorie spiskowe”. Mamy tylko jedno miejsce do życia, NIE MA PLANETY B!!! Nasze codzienne wybory mają realny wpływ na przyszłość, w której przyjdzie żyć naszym dzieciom… A CO KAŻDY Z NAS DZIŚ ZROBIŁ ŻEBY POMÓC ZIEMI?!

Popularne wiadomości teraz

Nieszczęśliwy wypadek ... Matka najechała autem na swoją 15 miesięczną córeczkę

Znani rodzice, którzy wychowują ciężko chore dzieci. Ich życie jest trudniejsze, niż myśleliśmy

Grupa krwi może powiedzieć o cechach twojego charakteru więcej, niż ty możesz sobie wyobrazić

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Martyna postanowiła wykorzystać fakt, że jej profil obserwują nie tylko mieszkańcy Polski ale i całego świata.

To ważny apelt, który większość powinna wziąć sobie do serca.

Od udostępniania postów i publikowania złamanych serc świat się nie zmieni

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com