Od czasu objęcia posady prezesa Telewizji Publicznej przez Jacka Kurskiego, nie da się nie zauważyć, że coraz więcej gwiazd z TVP zostaje zwolnionych, lub sami decydują się na odejście stamtąd. Ostatnio stało się tak z Marzeną Rogalską, która tworzyła topowy duet dziennikarski z Tomaszem Kammelem, a ostatnie informacje mówią też o zwolnieniu Artura Orzecha ze stacji, który między innymi co roku w cudowny sposób komentował Eurowizję.

Wraz z odejściem Marzeny Rogalskiej, wszyscy oczekiwali, że Tomasz Kammel pójdzie w jej ślady i przejdzie do konkurencji. Nikt bowiem nie mógł sobie wyobrazić śniadaniówki bez Rogalskiej u boku Kammela. Tak jednak się nie stało. Dziennikarz został w stacji, a miejsce doświadczonej dziennikarki Marzeny Rogalskiej zajęła była Miss Polonia Izabela Krzan. Co więcej, Marzena Rogalska w wywiadzie po odejściu z TVP wyznała, że wcale nie przyjaźniła się z Tomaszem. Łączyły ich jedynie zawodowe relacje.

Te polskie gwiazdy związały się ze swoimi fanami. Ich historie są niezwykle ciekawe

Przypatrując się sytuacji w TVP, nie oczekuje się odejścia Tomasza Kammela. Wydaje się, że dziennikarz dobrze czuje w stacji, czego dowodem mogą być jego ostatnie słowa o rodzinie Kurskich, który prowadzący wypowiedział na koncercie Andrea Bocelli w Wielkanoc.

Bocelli zatytułował swój koncert „Cud życia”. I to bardzo pięknie wpisuje się w ducha świąt Wielkiej Nocy, ale nie tylko. Wpisuje się również w to, co widzę na sali, bo cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie. A wraz z cudem jego rodzice, Joanna i Jacek Kurscy – powiedział Kammel tuż przed rozpoczęciem widowiska.

Popularne wiadomości teraz

Ogromny apel Ewy Krawczyk do Mariana Lichtmana

Po pożegnalnej ceremonii książę Harry rozmawia z Williamem i Kate Middleton

Joanna Koroniewska pokazała trzyletnią córkę Helenę. Fani: "Cudne oczka"

Uwaga! Złe koty! Zabawne zdjęcia kociaków w gniewie

Ewa Farna przebiła wszystkie gwiazdy! Pokazała, jakie wakacje zorganizował jej mąż

Co na to internauci? Nie pozostawili na prowadzącym suchej nitki. Ludziom nie spodobał się komplement wobec prezesa TVP.

"Cud życia. Totalnie bez kręgosłupa jesteś.", "Wchodzenie w d**ę poziom hard.", "Chyba w lustro coraz trudniej patrzeć? "– brzmiały komentarze pod postem.

A Wy, co o tym sądzicie?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem