5 kwietnia zmarł Krzysztof Krawczyk. Większość jest pewna w tym, że właśnie COVID-19 stał przyczyną śmierci kompozytora. Jak się okazuje, to całkiem nie tak. W rozmowie z TVP, jego żona zdementowała plotki: Przyczyną śmierci Krzysztofa Krawczyka były choroby współistniejące. Artysta zasłabł i dziś trafił do łódzkiej placówki – poinformowano w specjalnym wydaniu Serwisu Info. Kontynuację możesz przeczytać w naszym artykule. 

krzysztof krawczyk nie żyje
krzysztof krawczyk nie żyje

Córka Natalii Kukulskiej zachwyca swoją urodą! 16 -letnia Ania podbija polski show-biznes

Sporo kolegów i koleżanek kompozytora z show biznesu dołączyli się do wspomnień na łamach mediów społecznościowych. W tym tak samo i Natalia Kukulska.

Na Instagramie piosenkarka opublikowała archiwalne zdjęcie Krzysztofa Krawczyka i swojej matki Anny Jantar. Fotografia została wykonana w Ustce w 1979 rok. Wtedy Kukulska po raz pierwszy spotkała się w artystą. 

Popularne wiadomości teraz

Przepiękna willa Małgorzaty Sochy. Tak właśnie wygląda dom idealny

Joanna Koroniewska pokazała córkę Janinę. Dziewczynka ma podobne rudy włosy, jak i jej znana babcia

Anna Lewandowska pokazała, jak bawi się ze swoimi córkami: "Weszły mi na głowę"

Znaki zodiaku, którym absolutnie nie można ufać

Wakacje w Zaiksie w Ustce... Rok 1979. Nasze ostatnie. (Tak, ta mała okularnica to ja). Niedługo po tym Krzysztof zaśpiewał "To, co dał nam świat... Niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł, niosąc w zamian bagaż zwykłych trosk..." O ironio - ta kompozycja mojego taty stała się piosenką roku m.in. według magazynu "Synkopa". Roku 1980, w którym zginęła mama. Przyjaźnili się... Lubili... Podobno Krzysztof przerwał nagrania, gdyż bardzo wzruszył się, śpiewając te słowa Lecha Konopińskiego. Wrażliwy, ciepły, uduchowiony... Dowcipny, znakomity wokalista. Niezaprzeczalnie postać polskiej piosenki, która na stałe ma miejsce na piedestale - zaczęła.

Andrzej Duda pożegnał Krzysztofa Krawczyka. Internauci byli oburzeni takim wpisem prezydenta

Dalej pisała o tym, jakim wspaniałym człowiekiem był Krzysztof Krawczyk:

Łatwego życia nie miał, ale wiem, że zaznał spełnienia jako artysta i człowiek. "Oto jest życia mała garść, pochyl się nad nią - oceń patrz. Czy jest tak, jak człowiek chciał, czy ktoś inny z niej do syta brał..." - to kolejna kompozycja mojego taty. Moja ulubiona. Zaśpiewana genialnie. Zawsze mnie wzruszała. Tak, jak wzruszały mnie nasze spotkania - np. w Chicago, kiedy Krzysio tak ciepło ze mną rozmawiał, wspominając moich rodziców. Czułam jego bliskość, choć nie mieliśmy ostatnio kontaktu. Myślę, że dla fanów polskiej piosenki ta bliskość zostanie na zawsze. Krzysztof Krawczyk RIP. Dziękuję.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem