Małgorzata Ostrowska -Królikowska jest to znana polska aktorka. Od niedawna przeżyła ciężki dramat w swoim życiu, między innymi straciła kochanego męża Pawła Królikowskiego. Reżyser zmarł z powodu ciężkiej choroby nieurologicznej, z którą walczył przez długi czas. Po śmierci męża Małgorzata ciągle znajdowała się ze swoją rodziną, a właśnie z ukochanymi dziećmi. Obecnie gwiazda nadal kontynuje swoje życie: pracuje, spędza czas z dziećmi oraz wychowuje małego wnuka.

Dzielna policjantka nakarmiła piersią płaczące, zaniedbane niemowlę

Małgorzata Ostrowska -Królikowska pokazała wnuka

W Wielkanoc gwiazda pochwaliła się słodkim zdjęciem swojego kochanego wnuka Józefa. Jest on dzieckiem syna Jana, który urodził się w 1992 roku. 
 
Cud życia 🌟#wielkanoc -napisała krótko na Instagramie.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów: Cudny Józek❤️ Pozdrawiamy; Pani Małgosiu , bardzo wzruszający cud 🥰😍 piękna więź i miłość; Dla takich chwil warto żyć... Pozdrawiam serdecznie 🥰; Babcia to najlepsza osoba zaraz po mamie w życiu dziecka 😍 a dopiero później jest tatuś 😁 Pani Małgosiu świetnie Pani wygląda a Józek odejmuje Pani poprostu lat! Cudownie. 
 
Tak samo czytaj o tym, jak Michał Wiśniewski opublikował urocze zdjęcie Poli i synka Falco. "Wiśnia" na spokojnie publikuje zdjęcia swojej żony Poli i synka Falca w swoich social mediach. Ostatnio pochwalił się kolejnym zdjęciem, gdzie Pola miło prezentowała się z dzieckiem. W opisie zdradził, że znajduje się na siódmym niebie szczęścia mając taką rodzinę. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule. 
 
Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem