Te dziewczyny łączy ich niestandardowy wygląd i fakt, że im udało się zbudować udaną karierę modelek. Wielu z nich trudno nazwać pięknymi, ponieważ ich twarze bardzo różnią się od ogólnie przyjętych standardów piękna, lecz każda z nich ma indywidualność i niezaprzeczalną charyzmę.

Warto zauważyć, że to właśnie wyjątkowe rysy ich twarzy przyczyniły się do tak szybkiego rozwoju ich kariery. Odstające uszy, wysokie kości policzkowe, ogromne, głęboko osadzone oczy, wyostrzony owal twarzy i rzadkie włosy nie przeszkodziły im stać się popularnymi modelkami, których niestandardowe piękno podziwia cały świat.

Przede wszystkim chcemy opowiedzieć o najsłynniejszej do tej pory modelce o niestandardowym wyglądzie, która stała się twarzą Domu Mody Chanel, 23-letniej Amerykance Molly Bair.

Molly Bair

Internauci nieustannie dyskutują o jej niezwykłej twarzy i próbuje zrozumieć, dlaczego najsłynniejszy dom mody zaprosił ją do współpracy. Wielu użytkowników sieci uważa, ze ona jest nawet brzydka. Inni natomiast mówią, że Molly wygląda niczym kosmita.

Popularne wiadomości teraz

Stawki na prezent z okazji komunii świętej

Najmodniejsze fryzury na lato, które odświeżą Wasz wygląd (zdjęcia)

Uwaga! Złe koty! Zabawne zdjęcia kociaków w gniewie

Żona Sławomira jest w ciąży? Magdalena "Kajra" opublikowała zdjęcie z brzuszkiem

Iekeliene Stange

Iekeliene Stange

Ta holenderska modelka ma blady kolor skóry i arystokratyczne rysy twarzy – cienki, wyrzeźbiony nos, wysokie, ostre kości policzkowe i hipnotyzujące lekko skośne oczy.

Daphne Groeneveld

Daphne Groeneveld

Akurat niestandardowy wygląd tej holenderskiej modelki otworzył jej drogę do sławy. Obecnie dziewczyna jest twarzą wielu znanych światowych marek.

Liza Ostanina

Liza Ostanina

Ta rosyjska modelka nigdy nie uważała siebie za atrakcyjną, dlatego była bardzo zaskoczona, kiedy zaproponowano jej pracę w roli modelki. Dziewczyna zaczęła budować karierę w modelingu już w wieku 15 lat.

Kelly Mittendorf

Kelly Mittendorf

Ekstrawagancki wygląd, jak również otwartość na eksperymenty stały się przepustką tej amerykańskiej modelki do świata mody. Fotografowie po prostu uwielbiają z nią pracować, ponieważ Kelly jest jedną z modelek, która nie boi się wyglądać brzydko.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem