Cały świat wstrząsnął się, kiedy stało wiadomo to, że Meghan Markle i książę Harry odeszli od królewskiej rodziny. Małżonkowie zadecydowali się zarabiać swoje własne pieniądze i nie załeżyć od królewskiej rodziny.

Meghan i Harry

W swoim oświadczeniu para napisała:

"Zamierzamy wycofać się jako„ starsi ”członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową, jednocześnie nadal w pełni wspierając Jej Królewską Mość Królową. Z Państwa zachęty, szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat, czujemy się przygotowani do dokonania tej zmiany"

Przepiękna siostrzenica księżny Diany. Nikt nie znał o jej istnieniu

Popularne wiadomości teraz

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

Dagmara Kaźmierska pozuje u boku przystojnego aktora. Jest między nimi duża różnica wieku

Trudne chwile w życiu Krzysztofa Krawczyka: "Nie przestajemy płakać i modlić się"

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

W Internecie pojawiła się już nowa strona internetowa  sussexroyal.com, tam możemy zobaczyć nowe życie Meghan i Harry. Planują dzielić się swoimi nowymi planami i sprawami dotyczące ich nowego życia. Chcą zarabiać dzięki swoim zawodom, czego wcześniej było niemożliwe. 

Strona internetowa Meghan Markle i księża Harry

Meghan i Harry planują dzielić swój czas między Wielką Brytanią, a Ameryką Północną. Eksperci twierdzą, że one mogą zarabiać dziesiątki milionów dolarów rocznie, szczególnie jeśli zdecydują się na takie kroki, jak wydawanie autorskich książek, udzielanie wywiadów oraz udział w różnych programach telewizyjnych. 

Zdjęcia młodej Emilii Krakowskiej zachwyca cały internet

Ta całą sytuacja skomentował ojciec Meghan Markle, z którym księżna ma nie bardzo dobre relacje. Thomas Markle dał swój komentarz:

"Powiem po prostu, że czuję się rozczarowany"  

Na pytanie, dlaczego, mężczyzna dalej nic nie komentował. Od czasu ślubu swojej córki on nie miał kontaktu i obecnie nie komunikuje się nawet z wnukiem Archy.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com