Dziennikarka Ida Nowakowska już w maju po raz pierwszy zostanie mamą. Ze swoim mężem amerykaninem Jackem Herndonem razem powitają wspólną pociechę. Poprzednio Nowakowska mówiła o tym, jak marzy o tym, aby stać mamą:

Od zawsze chciała być mamą. (...) Tak uwielbiam dzieci. Zawsze miałam coś takiego, że kochałam te dzieci. Chciałabym mieć trójkę więc najwuższy czas. Jeżeli będzie matką, to chciałabym pokazać, że ciąża to jest najpięknieszy dodatek do życia. To właśnie jest taki flektor, który pokazuje ci w pięknej odsłonie (...) -mówiła w rozmowie z Pomponik. 

Kasia Tusk jest w drugiej ciąży? Blogerkę ujawnił jeden szczegół

Teraz prezenterka na co dzień publikuje w swoich medich społecznościowych piękne zdjęcia, gdzie eksponuje swój ciążowy brzuszek. Ostatnio Nowakowska pochwaliła się pięknym nagraniem, gdzie eksponuje swój brzuszek w czarującej sukni. Dumna, piękna, szczęśliwa -to wszystko można było przeczytać z jej oczy!

Popularne wiadomości teraz

Ogromny apel Ewy Krawczyk do Mariana Lichtmana

Znaki zodiaku, którym absolutnie nie można ufać

Nie do poznania: jak potoczył się los dziewczyny, która urodziła się z ogromnym naczyniakiem jamy nosowej (ZDJĘCIA)

Majowy ślub to miłości grób: dlaczego nie warto brać ślubu w maju?

Zdjęcia londyńskiego fotografa pokazują, jak bardzo koty są podobne do ludzi

Przypominamy, że Ida Nowakowska od 2018 roku jest związana z Telewizją Polską, współprowadziła program Bake Off Junior. Od 2019 współprowadzi poranny program TVP2 Pytanie na śniadanie oraz talent show The Voice Kids.  W 2020 została prowadzącą programy Ameryka da się lubić oraz Wirtuozi V4+. Międzynarodowy talent show. 

Tak samo czytaj o tym, jak Agnieszka Włodarczyk pokazała urocze zdjęcie brzuszka. Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się na Instagramie wyjątkową fotografią. Na foto widzimy piękny ciążowy brzuszek Agnieszki, do którego tuli się jej partner Robert Karaś. Zdjęcie oznaczyła jednie serduszkiem. Więcej na ten temat czytaj TU

Więcej ciekawych artykulow na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem