Brad Pitt

Jak rozwija się życie indyjskiej Calineczki o wysokości zaledwie 63 centymetrów

Trudno w to uwierzyć, ale jego pierwszą pracą było reklamowanie restauracji typu fast food i był ubrany w garnitur z kurczaka. Młody aktor pod koniec lat 80-tych postanowił uciec z sennego miasteczka w Oklahomie i udał się na podbój Los Angeles mając tylko 300 dolarów w kieszeni. Aby jakoś zamieszkać pierwszy raz w tanim mieście, musiał zarabiać pieniądze. Ale rok później dostał swoją pierwszą prawdziwą rolę w filmie.

Whoopi Goldberg i Danny de Vito

Popularne wiadomości teraz

Kim była pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka

Identyczne siostry trojaczki wyrosły na identyczne piękności

Znaki zodiaku, którym absolutnie nie można ufać

Nie do poznania: jak potoczył się los dziewczyny, która urodziła się z ogromnym naczyniakiem jamy nosowej (ZDJĘCIA)

W rzeczywistości strój z kurczaka to nadal kwiaty, ponieważ mamy tutaj przyjaciół z kostnicy. Teraz oboje są legendami kina i komedii, ale wszystko zaczęło się trochę ponuro, choć niezwykłe. Denny de Vito pracował w kostnicy jako fryzjer i robił wspaniałe fryzury dla zmarłych.

Jego koleżanka komik Whoopi Goldberg pracowała jako wizażystka w kostnicy, ale w drodze do hollywoodzkiej sławy musiała być nocnym stróżem, a nawet murarzem na placu budowy. Co ciekawe, obaj aktorzy z doświadczeniem w kostnicy uchodzą za jednych z najzabawniejszych ludzi w Hollywood. Los naprawdę ma poczucie humoru.

Jak wyglądały matki Marilyn Monroe, księżnej Diany i innych ikon stylu XX wieku

Johnny Depp i Jennifer Aniston

To kolej na marketerów sieciowych i menedżerów call center, których wszyscy tak bardzo kochamy, zwłaszcza gdy próbują sprzedać nam przez telefon niepotrzebny zestaw niemieckich noży kuchennych lub przeceniony materac. A jeśli Johnny do ciebie zadzwoni?

 
Johnny Depp często pracował podczas swojej burzliwej młodości, m.in. sprzedawał długopisy przez telefon. Jednak już po pierwszym dniu roboczym zdał sobie sprawę, że ta „ekscytująca” praca nie jest dla niego. Jennifer Aniston pracowała również w firmie telefonicznej.
 
Bill Murray

Sprzedawcą był także Bill Murray, ale tylko bardziej pracowity, ponieważ przez cały dzień stał w upale i na mrozie, dopóki nie sprzedał towaru. Przyszły słynny aktor sprzedawał kasztany w pobliżu centrum handlowego w Chicago.
 
Victoria Beckham

Za zwycięzcę naszej listy uważamy piosenkarkę, modelkę, ikonę mody, projektantkę, żonę i matkę pięknej rodziny - Victorię Beckham. Znana na całym świecie piękność rozpoczęła swoją karierę… w stroju plemnika. Victoria w odpowiednim stroju i na rolkach zarobiła swoje pierwsze pieniądze rozdając ulotki o bezpiecznym seksie.
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com


 

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem