Rok 2020 był dla wielu z nas bardzo ciężki, jednak dla Lewandowskich okres ten był pasmem sukcesów. W końcu przywitali wtedy na świecie drugą córeczkę - Laurę, a Robert zyskał miano najlepszego piłkarza na świecie. Także Klara idealnie spisała się w roli starszej siostry. Widać, że Laura jest jej oczkiem w głowie. Ania natomiast oprócz bycia mamą, wciąż pracuje w roli trenerki. I choć niedawno zaliczyła wizerunkowy spadek, między innymi wtedy, gdy przebrała się za otyłą kobietę - i tak Polki ją kochają.

Ania, celebrując te wszystkie piękne chwile ze swojego bajkowego życia, stara się na bieżąco chwalić się fotografiami i filmikami swojej wesołej rodzinki, oczywiście pilnując przy tym, by przypadkiem nie pokazać całkowicie twarzy swoich pociech. I trudno z podziwem nie patrzeć na to, gdy 3-letnia Klara niczym dorosła trenerka ćwiczy ze swoją mamą fitness, albo gdy widać wtulone siostry, czy też Roberta u boku ukochanej żony.

Robert Lewandowski dostał nagrodę z rąk prezydenta. Piłkarz zrobił w pałacu niezłe show

Wielkanoc u Lewandowskich

A jak wyglądają Święta Wielkanocne u jednej z najpopularniejszych rodzin w Polsce? Ania już z samego ranka wrzuciła na swój instagram zdjęcie jej z mężem i dziewczynkami. Widać, że każdy z nich miał ubrany odświętny strój. Pod fotką pojawiły się też życzenia.

Bądźcie zdrowi, dbajcie o siebie i najbliższych. Kochani, w te Święta pamiętajmy o bliskich i o wszystkich, którzy potrzebują wsparcia, nawet na odległość. Z całego serca życzymy Wam dużo siły, nadziei, spokoju i bliskości – choćby jej namiastki przez telefon. Doceniajmy to, co dla nas ważne. Szukajmy radości w małych rzeczach. Spokojnych Świąt!

Popularne wiadomości teraz

Jak mieszka Maryla Rodowicz? Jej dom wykonany w nietypowym stylu

Barbara Kurdej-Szatan wspomina swoją ciążę. Zdjęcie wywołało sporo kontrowersji

Identyczne siostry trojaczki wyrosły na identyczne piękności

Znaki zodiaku, którym absolutnie nie można ufać

Kasia Cichopek w tropikach na wakacjach. Aktorka eksponuje swoją apetyczną figurę na plaży

Oprócz tego, na Insta Story celebrytki ukazały się kadry z przystrojonego stołu czy ciast wielkanocnych, które z pewnością były bardzo zdrowe i dietetyczne.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem