Jak wyglądali rodzice Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor, Audrey Hepburn i innych ikon ubiegłego wieku.

„Ma piękną rezydencję”. Meghan Markle ponownie planuje poród w domu

Mama Elizabeth Taylor - Sarah Viola Wombrodt

Elizabeth odziedziczyła po matce nie tylko jasny wygląd, ale także zamiłowanie do aktorstwa. W młodości Sarah Sautern (pseudonim sceniczny) grała w teatrach i filmach, ale po ślubie porzuciła karierę i poświęciła się rodzinie.

Popularne wiadomości teraz

Przepiękna willa Małgorzaty Sochy. Tak właśnie wygląda dom idealny

Barbara Kurdej-Szatan wspomina swoją ciążę. Zdjęcie wywołało sporo kontrowersji

Znaki zodiaku, którym absolutnie nie można ufać

Nie do poznania: jak potoczył się los dziewczyny, która urodziła się z ogromnym naczyniakiem jamy nosowej (ZDJĘCIA)

Mama Marilyn Monroe - Gladys Baker

Matka Marilyn Monroe, Gladys Pearl Baker, była dwukrotnie zamężna. Jej pierwszy mąż, John Newton Baker, zostawił ją i wyjechał, zabierając ze sobą dwoje dzieci. Wkrótce po rozwodzie kobieta poznała nowego mężczyznę, Martina Edwarda Mortensena - ojca Marilyn - i wyszła za niego za mąż. Jeszcze przed narodzinami córki rodzice rozeszli się, a matka była zmuszona ciężko pracować, aby utrzymać rodzinę.

Keanu Reeves od wielu lat przekazuje miliony na rzecz szpitali dziecięcych, i nie reklamuje tego

Mama Audrey Hepburn - Ella van Heemstra

Warto spojrzeć na matkę aktorki, od razu widać, po kim odziedziczyła wyjątkowe maniery. Ella van Heemstra jest dziedziczną arystokratką, nosiła nawet tytuł baronowej.

Mama Jacqueline Kennedy - Janet Leigh Bouvier

Matka poważnie podchodziła do wychowywania córki i próbowała zaszczepić w niej zamiłowanie do nauki. Co więcej, od najmłodszych lat inspirowała dziewczynę pomysłem, że musi poślubić bogatego mężczyznę. Sama Janet była kilkakrotnie zamężna. Jej pierwszy mąż, ojciec Jacqueline, był bogatym maklerem z arystokratycznej rodziny, John Bouvier III. Kobieta zerwała z nim z powodu jego pijackich wybryków i ciągłej zdrady. Po rozwodzie nie straciła głowy i wkrótce poślubiła po raz drugi milionera i spadkobiercę Standard Oil, Hugh Ochinclossa.

Mama Grace Kelly - Margaret Katherine Mayer

Grace Kelly dorastała w zamożnej, wpływowej rodzinie. Jej matka w młodości była modelką, a następnie zaczęła uczyć wychowania fizycznego na Uniwersytecie Pensylwanii. Patrząc na wspólne zdjęcia, od razu staje się jasne, po kim aktorka odziedziczyła swój niezwykły wygląd.

Mama księżnej Diany - Frances Shand Kydd

Diana jest bardzo podobna do swojej matki Frances Shand Kydd i to nie tylko z wyglądu. Oboje wcześnie pobrali się z mężczyznami znacznie starszymi od siebie, oboje byli nieszczęśliwi w swoim małżeństwie i zdecydowali się na rozwód w wieku 30 lat. Frances była samolubna i dbała tylko o siebie. Natychmiast po zerwaniu z mężem poszła zaaranżować swoje życie osobiste, pozostawiając czwórkę dzieci z ojcem. Diana nieustannie sięgała do swojej matki, próbowała nawiązać z nią relacje, ale nie udało im się zbudować ciepłych więzi rodzinnych. Kilka miesięcy przed śmiercią Diany krewni po raz kolejny pokłócili się i od tego czasu już się nie porozumiewali.

Mama Sophie Loren - Romilda Villani

Matka Sophie, Romilda Villani, marzyła o zostaniu aktorką w młodości. W tym celu przyjechała do Rzymu, ale nigdy nie zdobyła tam sławy. Zamiast tego poznała żonatego arystokratę i kobieciarza Ricardo Shicolone i wkrótce zaszła z nim w ciążę. Mężczyzna nie był zadowolony z tego, niemniej jednak rozpoznał dziecko i podał mu swoje nazwisko. Tak narodziła się Sophia Shikolone, którą kilka lat później cały świat rozpozna jako Sophia Loren.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem