Żyją, kąpiąc się w luksusie i nigdy niczego sobie nie odmawiają. Mają kilka domów i mieszkań w różnych częściach świata, piękne drogie samochody i jachty.

Miłość może trwać całe życie. Pary celebrytów, które udowodniły, że to prawda

Ale nie wszystkie gwiazdy tak żyją, są tacy, którzy są zadowoleni z niewielkiej ilości i wydają większość swojego dochodu na cele charytatywne. I nie zawsze o tym rozmawiamy.

Od ponad dziesięciu lat hollywoodzki aktor Keanu Reeves pomaga małym pacjentom żyć. To prawda, on sam nigdy o tym nie mówił, tylko raz wspomniał o tym od niechcenia, ale potem nikt nie zwracał uwagi na jego słowa.

„Mam prywatną fundację, która istnieje od 5-6 lat i pomaga szpitalom dziecięcym i badaniom nad rakiem. Nie chcę tego robić we własnym imieniu, po prostu pozwalam fundacji robić to, co robi ”- powiedział wtedy Keanu.

Popularne wiadomości teraz

Przepiękna willa Małgorzaty Sochy. Tak właśnie wygląda dom idealny

Ida Nowakowska pokazała się w prześlicznej ciążowej sesji zdjęciowej. Prezenterka odlicza dni do porodu

Barbara Kurdej-Szatan wspomina swoją ciążę. Zdjęcie wywołało sporo kontrowersji

Przezabawny dialog między dwoma braćmi bliźniakami podbił cały Internet

Warto zauważyć, że sam Reeves żyje bardzo skromnie, jak na standardy Hollywood. Ma mały dom z 2 sypialniami, często jeździ metrem, nie waha się iść do McDonalda i nie zawsze nosi markowe i designerskie ubrania.

Meryem Uzerli pokazała swoją małą córeczkę

Keanu daje dużo pieniędzy, aby pomóc chorym na raka. Faktem jest, że w latach 90. jego siostra zachorowała na raka i walczyła z tą chorobą przez 9 długich lat. Ale dzięki kochającemu bratu, jego pomocy i wsparciu jest teraz zdrowa.

„Kiedy odczuwałam silny ból, mój brat siedział obok mnie i trzymał mnie za rękę ... Cały czas mnie wspierał i pocieszał, nawet gdy go nie było”.

Keanu podziwia odporność i siłę woli swojej siostry.

„Jest taka odważna! Życzę jej wszystkiego najlepszego. Możesz zagrać w hitach kinowych, ale jest to nieporównywalne z tym, przez co musiała przejść Kim ”- powiedział aktor.

Keanu Reeves nie powiedział nic o swojej działalności charytatywnej od 2009 roku. Woli pomagać i nikomu o tym nie mówić.
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com
 
 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem