Anna Lewandowska odnosi wielki sukces nie tylko w swojej karierze, a i życiu prywatnym. Z piłkarzem, Robertem Lewandowskim, z którym pobrała się w 2013 roku, ma dwóch córek Klarę i Laurę. Choć sportsmenka całkiem nie pokazuje twarzy swoich dziewczynek, i tak możemy zobaczyć, jak wyglądają córki Lewandowskie. Starsza czesto ćwiczy z mamą w sali treningowej, a mała Laura dotychczas bawi się zabawkami.

Pyszny przepis na prosty świąteczny sernik

Anna Lewandowska zamieściła słodkie zdjęcie z córką Laurą

Anna Lewandowska, która największą swoją ilość czasu spędza w mediach społecznościowych, ostatnio pochwaliła się przesłodkim, wspólnym zdjęciem z córeczką Laurą. Chociaż i na ten raz nie zobaczyliśmy twarzy dziewczynki, i tak możemy zrobić wniosek, jaką już dorosłą jest Laura Lewandowska. Na pierwszy rzut oka widzimy, jak bujną czuprynę ma dziewczynka. Przypominamy, że 6 maja Laura Lewandowska skończy roczek. 

Pod zamieszczonym zdjęciem trenerki pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów:
 
Jaka duża już! 😍, Jaka Laurka już duża ❤️❤️❤️, Cudowne,  Jejku ale ten czas leci...wczoraj bylas z brzuchem a dzisiaj ona taka duza..., Słodkie. 
 
Tak samo czytaj o tym, jak Tamara Arciuch pokazała swojego 22-letniego syna. Krzysztof Szyc powiązał swoje życie z muzyką. Obecnie mieszka w Gdyni i pracuje w internetowej stacji Aktywne Radio, gdzie prowadzi audycję „Smells Like Toxic”. Często prowadzi różne audycje z muzykami i tak samo pisze recenzję. Szczegółowo na ten temat czytaj w naszym artykule. 
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com
    •  

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem