Ale nawet wśród nich są pary, które mimo wszystkich trudności idą ramię w ramię przez wiele lat, wychowując dzieci i wnuki.

Najbardziej znani leworęczni na świecie. Czy znasz ich

Dziś mówimy o celebrytach, dla których miłość jest na zawsze.

Adriano Celentano i Claudia Mori 52 lata razem

Popularne wiadomości teraz

Przepiękna willa Małgorzaty Sochy. Tak właśnie wygląda dom idealny

Joanna Koroniewska pokazała córkę Janinę. Dziewczynka ma podobne rudy włosy, jak i jej znana babcia

Barbara Kurdej-Szatan wspomina swoją ciążę. Zdjęcie wywołało sporo kontrowersji

Nie do poznania: jak potoczył się los dziewczyny, która urodziła się z ogromnym naczyniakiem jamy nosowej (ZDJĘCIA)

Historia ich żarliwej miłości trwa od pół wieku i nie ostygła do dziś. „Są razem od tak dawna i nadal się kochają!” - mówią z zachwytem znajomi.

Keith Richards i Patti Hansen 38 lat razem

Keith i Patty żyją w doskonałej harmonii od 37 lat. Razem pokonali wiele trudności i zawsze znajdowali w sobie wsparcie. Hansen mówi: „Keith mnie uratował. Jego miłość i troska naładowały mnie pozytywną energią i nadzieją, wyprowadziły mnie z depresji ”.

Michael Caine i Shakira Bakish 44 lata razem 

Sir Michael Caine po raz pierwszy zobaczył Shakirę Bakish w telewizji w reklamie kawy. W tym momencie był tak uderzony pięknem dziewczyny, że rzucił się, by jej poszukać. A teraz są małżeństwem od 42 lat.

Ozzy Osbourne i Sharon Osbourne 38 lat razem

Kiedy Ozzy został wyrzucony z grupy, Sharon wzięła karierę w swoje ręce i oboje nawiązali romantyczny związek. Po 3 latach pobrali się i mieli troje dzieci. Mimo trudności nadal idą w parze. „Kocham ją bardziej niż życie” - przyznaje Ozzy.

Samuel L. Jackson i Latanya Richardson 37 lat razem

Ich 30-letnie małżeństwo przeszło przez różnego rodzaju próby.

Sting i Trudie Styler 35 lat razem

Poznali się w 1982 roku i od tego czasu są nierozłączni. Sting: „Nigdy nie myślałem, że mogę ograniczyć swoją pasję do jednej osoby. Nieporównywalnie lepiej jest żyć, gdy jest tylko jedna osoba, którą kochasz i która cię kocha ”.

Gwiazdy pokazały swoje koty

Jamie Lee Curtis i Christopher Guest 33 lata razem

Miłość od pierwszego wejrzenia. Kiedy Jamie Lee Curtis zobaczyła jego zdjęcie w czasopiśmie, powiedziała swojej przyjaciółce: „Mam zamiar poślubić tego faceta!”. Wkrótce się poznali, a ich związek szybko przerodził się w małżeństwo.

Kevin Bacon i Keira Sedgwick 29 lat razem

Kevin długo zabiegał o Kirę i początkowo nie była nim zachwycona, ale nie poddał się. W końcu aktorka dała mu szansę i wkrótce się pobrali. Teraz mają za sobą dwoje dzieci i 28 lat szczęśliwego małżeństwa.

Hugh Laurie i Joe Green 28 lat razem

Hugh Laurie i Joe Greene starają się nie rozstać ani na chwilę, chociaż w ich życiu rodzinnym były trudne chwile. „Joe i ja świetnie się dogadujemy. I czuję, że z biegiem lat jesteśmy coraz bliżej ”- mówi Laurie.

Lisa Kudrow i Michelle Stern 22 lata razem

Poznali się w 1987 roku, ale Lisa nie traktowała go poważnie. Kilka lat później na planie serialu Przyjaciele spotkali się ponownie, mieli romans i wkrótce odbył się ślub. Para ma syna i 21 lat szczęśliwego życia rodzinnego.

Cindy Crawford i Randy Gerber 22 lata razem

Zaczęli spotykać się w 1995 roku, po 3 latach sama Crawford oświadczyła się Gerberowi. Efekt: 17 lat małżeństwa i 2 dzieci. Cindy mówi: „To pierwszy związek w moim życiu, który rozpoczął się jako przyjaźń. Polecam każdemu tę opcję. Nie znajdziesz silniejszej podstawy do małżeństwa ”.

Sarah Michelle Gellar i Freddie Prinze Jr. 20 lat razem

Ta para stara się spędzać ze sobą cały czas i rzadko pojawia się publicznie. „Chcemy chronić nasz czuły związek przed wzrokiem ciekawskich” - mówi Freddie. „Właśnie dlatego nasz związek jest taki wspaniały”.

James Belushi i Jennifer Sloan 19 lat razem

W 1998 roku Belushi nawiedziło długo oczekiwane szczęście rodzinne: poślubił Jennifer Sloan, a to małżeństwo stało się naprawdę silne. Mieli dwoje dzieci. James Belushi mówi: „Moja żona nauczyła mnie najważniejszego - kochać”.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem