Zofia Zborowska kilka dni temu przekazała radosną nowinę. Ze swoim mężem Andrzejem Wroną wktótce zostaną rodzicami. Małżeństwo w zabawny sposób przekazało o tym. Na profilu Zosi pojawił się śmieszny rebus. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule. 

"Została u mnie zdiagnozowana choroba krwi przez moją wspaniałą panią doktor. Mam turbo farta, że ona to odkryła, bo nie wiem, jak by to się mogło skończyć" - wyznała aktorka. "Sprawdźcie sobie w Internecie, co to jest trombofilia lub zespół antyfosfolipidowy i zbadajcie, czy macie coś takiego, czy nie. Trombofilia to jest wrodzona choroba, a zespół antyfosfolipidowy jest czymś nabytym" -powiedziała.

zofia zborowska insta story
zofia zborowska insta story

O tym dowiedziała się całkiem przypadkiem. Wtedy, gdy trafiła w ręce dobrego lekarzy. Zborowska powiedziała tak samo o tym, że ta choroba jest bardzo niebiezpieczną dla kobiet w ciąży, dlatego każde dziewczyny muszą badać swoje zdrowie. 

"Uważam, że to badanie powinna zrobić każda dziewczyna. Ono kosztuje kilka stów. Nie wiem, czy o tym mówić, ale powiem, bo może ktoś się stara i nie wychodzi albo ma jakieś przykre doświadczenia" - mówiła aktorka.

Jaki jest idealny partner dla każdej z przedstawicielek kręgu zodiakalnego?

Jak się okazuje, choroba trombofilia, jak i zespół antyfosfolipidowy, jeśli nie są odpowiednio leczone, mogą prowadzić do licznych komplikacji w trakcie ciąży.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia